Namuose – skaudus „Macabi“ antausis

Suklupusi savo salėje, Select II salės futbolo pirmenybių turnyrinėje lentelėje „Širvinta“ smuktelėjo į antrą vietą. Mūsiškiai namuose minimaliu skirtumu 4:5 turėjo pripažinti Vilniaus „Macabi“ futbolininkų pranašumą.

Pirmenybių vidutiniokai pirmieji išsiveržė į priekį, bet „Širvintos“ futbolininkas Arminas Čivilis jau po kelių minučių rezultatą išlyginio. Taip ir baigėsi pirmasis kėlinys, o antrajame įvykiai pasikartojo. Vilniečiai vėl išsiveržė į priekį, bet po dviejų minučių Ignas Kružikas atstatė lygsvarą (2:2). Į dar vieną vilniečių įvartį tuoj pat sekė Žydrūno Germano atsakymas (3:3). Tada vilniečiai vėl susigrąžino persvarą, o priešpaskutinę minutę ją padvigubo (5:3). Stebuklo neįvyko – pernykščių Select II salės futbolo pirmenybių čempionė „Širvinta“ paskutinę minutę po Edgaro Kavaliausko smūgio tik priartėjo (4:5) ir namuose prarado tris taškus.

Šį penktadienį, gruodžio 23-iąją, „Širvinta“ namuose, Širvintų sporto mokyklos salėje, rungtyniaus su „Delfinais“. Šių rungtynių pradžia – 19 val.