Kaune – veteranų mažasis Dakaras

Kaune finišavo šalies automobilių sporto veteranų tradicinės slalomo – „Kauno rajono“ antrojo ir trečiojo etapų – lenktynės.

Prie starto linijos išsirikiavo net 95 dalyviai. Tai šių varžybų, kurių istorija artėja prie garbingo pusės amžiaus jubiliejaus, masiškumo rekordas.

Susibūrę draugėn veteranai prisiminė savo sportinę jaunystę, kartu įvairiose trasose praleistus gražiausius metus ir džiaugėsi, jog šių lenktynių, kurias dauguma veteranų taikliai vadina savo mažuoju Dakaru, turtinga istorija tebesitęsia.

Nors žiema ir vėl pašykštėjo laukto, dar didesnę intrigą lenktynėms dovanojančio sniego, dviejose aikštelėse prie Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos virė nemažiau atkakli kova, kurioje sėkmę bandė ne tik automobilių sporto senjorai, bet ir rėmėjai, svečiai, istorinės technikos gerbėjai, žurnalistai.

Nedaug kas abejojo, jog VšĮ „Tapk laisvas“ grupėje pirmuoju smuiku grieš sportininkas iš Širvintų, daugkartinis tokių varžybų laimėtojas Algimantas Kojis, net kelis kartus laimėjęs ir prestižinių ralių „Aplink Lietuvą“ žmonių su negalia įskaitą.

Ir neapsiriko. A. Kojis įtikinamai dominavo abiejose trasose, pranokęs Povilą Valaskevičių ir trečiąją vietą užėmusį, 83 metų veteraną Vladą Petrauską.

Varžybų spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“
Algimanto Brazaičio nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 21 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top