Iš Vilniaus su aukso ir bronzos medaliais

2022-03-13. Žolės riedulys Vyrų A divizionas. foto Alfredas Pliadis

Praėjusį savaitgalį Vilniuje toliau buvo žaidžiamos Lietuvos vyrų ir moterų uždarųjų patalpų riedulio čempionato „A“ ir „B“ divizionų varžybos.

Paskutinėse vyrų „A“ diviziono rungtynėse tarp Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ ir Šiaulių „Ginstrektės“ komandų sprendėsi, kas taps čempionu? Širvintiškiams pakako lygiųjų, šiauliškius tenkino tik pergalė.

Rungtynės buvo kovingos, permainingos, emocingos, vertos tikrojo finalo. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 0:0. Ketvirtame kėlinyje Lukas Janukaitis „atidarė“ rungtynių rezultatą – 1:0. Šiauliškiai dėjo daug pastangų, realizavo paskirtą baudinį – 1:1. Paskutinę rungtynių minutę šiauliškiai iš mažo kampinio įmušė antrąjį įvartį – 2:1, džiaugėsi, bet iki čempiono titulo dar liko 23 sekundės. Širvintiškiai pakeitė vartininką Luką Kojalą aikštės žaidėju, sudarydami žaidėjų persvarą aikštėje. Likus iki rungtynių pabaigos 18 sekundžių, Žygimantas Balsiukas puikiu auksiniu metimu realizavo mažąjį kampinį ir išlygino rezultatą – 2:2. Trenerio Romualdo Chmeliausko auklėtiniai 11 kartą tapo Lietuvos čempionais.

Moterų „A“ diviziono varžybose III vietą jau užsitikrinusios Širvintų „SC-Inta“ komandos riedulininkės žaidė prestižo rungtynes su Lietuvos čempionėmis Šiaulių „Ginstrektės-ŠSG“ komanda.

2022-03-13. Žolės riedulys Moterų A divizionas. foto Alfredas Pliadis

Trenerės Aušros Janutaitės auklėtinės pademonstravo gero lygio žaidimą ir skambiu akordu baigė čempionato rungtynes, nugalėdamos čempiones rezultatu 5:4. Tris įvarčius komandai pelnė Martyna Ragauskaitė, po vieną įvartį pridėjo Kamilė Liekytė ir Deimantė Vietrinaitė.