Šventė žolės riedulininkams ir ne tik

Susirinkusius sveikina Savivaldybės merė, šventėje dalyvavusi su vyru Jonu Pinskumi, Administracijos direktore I. Baltušyte-Četrauskiene, Sporto centro vadove A. Zapolskiene.

Šeštadienį krapnojęs lietus visai neišgąsdino Širvintų žolės riedulio entuziastų. Klubas „INTA“, vykdydamas prasmingą projektą „Patirtis ir jaunystė“, sukvietė visus: vaikus, tėvelius, senelius, sporto klubų, įstaigų, draugijų, bendruomenių narius į šventę „Visi žaidžiam žolės riedulį“. Jos dalyviai turėjo proga ne tik aktyviai praleisti laiką, susipažinti su šia populiaria pasaulyje sporto šaka, bet ir dalyvauti konkursuose, išbandyti šio žaidimo galimybes.

Kai šalia brangiausi žmonės, energijos veikti visuomet daugiau. „INTOS“ klubo vadovė Živilė Šalkauskienė su dukrele įteikė Savivaldybės merei simbolinę dovaną – švilpuką šauniems startams.
Šventės dalyvių vasariškas lietus neišgąsdino.

Drauge su vyru Jonu renginyje dalyvavusi rajono merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, jog žolės riedulys – daugiausiai pergalių Širvintoms dovanojanti sporto šaka. Padėkojusi žolės riedulio Širvintų krašte pradininkui Vidmantui Strakšiui ir įteikusi klubo „Intos“ nariams simbolines dovanėles, merė linkėjo visiems gražios šventės ir gero laiko bei energijos ir toliau populiarinant žolės riedulį.

Klubo „INTA“ vadovė Živilė Šalkauskienė padėkojo Širvintų rajono savivaldybei už pagalbą ir paramą šiai sporto šakai, o Savivaldybės merei įteikė simbolinę dovaną – vardinį švilpuką, kuriuo Ž. Pinskuvienė davė startą žolės riedulio šventei, prasidėjusiai visų dalyvių bendra mankšta. Šventėje taip pat dalyvavo administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.

Užs. Nr. 96.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top