Stiprūs ūkiai, didėjantys dirbamos žemės plotai, moderni technika – viso rajono stiprybė ir svarbus ekonominės situacijos faktorius

Džiugu, kad Širvintų rajone turime vis daugiau aktyvių, darbščių ūkininkų, kad galime gėrėtis jų darbais, įsigyti produkcijos.

Gerbiami ūkininkai, gerbiame Jūsų triūsą ir suprantame, kad šis laikotarpis – derliaus nuėmimo įkarštis – Jums yra sunkus ir įtemptas, kad darbai veja darbus. Suprantama, kad kiekvienas darbas, kiekviena veikla turi savo specifiką, todėl pastaruoju metu Savivaldybė ir seniūnijos sulaukia ir daugelio gyventojų nusiskundimų dėl žemės ūkio technikos keliamų dulkių, triukšmo. Atsižvelgdami į gyventojų prašymus bei seniūnijų nuogąstavimus dėl gadinamos infrastruktūros, kreipiamės į žemdirbius prašydami atsakingai laikytis leistino greičio ir gyvenvietėse sunkiąja technika važiuoti kaip įmanoma lėčiau, o esant galimybei – rinkis maršrutus, vedančius atokiau gyvenviečių. Taip pat prašome apsvarstyti galimybes kelio dangą, kuria važiuoja sunkiasvoris transportas, barstyti dulkes absorbuojančiais preparatais.

Dėkojame už Jūsų supratingumą!

Užs. Nr. 92

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top