Širvintose viešėjo NATO pajėgų delegacija

Iš 12 valstybių karininkų sudaryto NATO Integracijos Vieneto vadas pulkininkas Peteris Nielsenas ir jo komanda, nešanti žinią, jog Lietuvoje jie yra tam, kad jokia pavojinga situacija mūsų neištiktų. Visgi pasirengimas, žinojimas, kaip elgtis, ką daryti iškilus bet kokiam pavojui, yra reikalingas.

Pristatymų, diskusijų ir pasikeitimo mintimis su svečiais į Širvintų kultūros centrą susirinko Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Laima Versekėnaitė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Tarybos nariai, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, savivaldybės biudžetinių įstaigų, mokyklų atstovai.

Po oficialaus pristatymo NATO karininkai viešėjo Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje, kur savo veiklą pristatė gimnazistams. Sulaukę gausybės klausimų tiek apie dabartinę Lietuvos saugumo situaciją, apie karą Ukrainoje, apie tarnybą, NATO organizaziją, jos galimybes, svečiai išvyko į paskutinę stotelę Širvintų rajone – strateginį valstybės objektą – AB „Amber Grid“ dujų perdavimo stotis Jauniūnų seniūnijoje.

Užs. Nr. 173.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top