Minima Globėjų diena

Širvintose šalia lauko batutų parko – vietos, kurią pamėgo šeimos su vaikais, birželio 30 d. pasodintas dar vienas žaliuojantis, aukštyn besistiebiantis medelis – jaunas klevas – simbolizuojantis darbštumą, meilę ir švelnumą kasdieniame gyvenime, pasitikėjimą savimi. Medelį pasodino susibūrę rajono globėjai ir jų globojami vaikai.

Tai tik vienas iš visą šią savaitę Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centro organizuotų renginių, skirtų paminėti Globėjų dienai, paskatinti žmones daugiau sužinoti, domėtis vaiko globa, pagerbti globėjus bei rūpintojus, o susimąstančius ir norinčius – išdrįsti ir pasiryžti šiam nelengvam, bet prasmingam darbui.

„To neišmoksi jokioje mokykloje ir jokiame universitete. Tai turi būti duota. Ir už šį darbą tikrai neužtenka ačiū, neužtenka žodžių. Tikiu, kad kiekvienam, dovanojančiam savo širdies šilumą, atvėrusiam savo namų ir šeimų duris vaikui, netekusiam tėvų globos, už tai bus atlyginta Dievo ir gyvenime sugrįš didžiausiu gerumu,“ – sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kartu su vicemere Janina Pažusiene pasveikinusios ir įteikusios globėjams ir vaikams simbolinių atminimo dovanėlių, padėkojusios Socialinių paslaugų centro komandai už darbą.

Užs. Nr. 67.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)
scroll to top