Mieli Širvintų miesto, Širvintų kaimo ir Kabaldos kaimo gyventojai,

jei Jūsų gyvenamasis būstas dar nėra prijungtas prie centralizuotų nuotekų tinklų, šiuo metu yra tinkamas momentas ir puiki galimybė tai padaryti nemokamai!

UAB „Širvintų vandenys“ rengiasi pasinaudoti Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) paskelbtu kvietimu ir teikti paraišką gyventojų būstų prijungimui prie centralizuotų nuotekų tinklų. Pagal šią priemonę dėl subsidijos tinklų tiesimui gyventojo privačiame sklype gali kreiptis viešieji geriamojo vandens ir nuotekų tvarkytojai. Tam iš Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo programos numatyta kiek daugiau nei 1,6 mln. eurų.

Tam, kad galėtume Jūsų būstą įtraukti į projektą, prašome nedelsiant kreiptis į UAB „Širvintų vandenys“ (Plento g. 19, Širvintos).

Atvykstant prašome su savimi turėti šiuos dokumentus:

  1. Žemės sklypo planą;
  2. Žemės sklypo nuosavybę patvirtinantį dokumentą;
  3. Asmens dokumentą.

Jei patys neturite galimybės atvykti, maloniai prašome susisiekti su UAB „Širvintų vandenys“ darbuotojais telefonu (8 382) 51458 arba el. paštu info@sirvintuvandenys.lt, ir mes Jus aplankysime.

Jeigu turite klausimų, pasiteirauti galite Vyr. inžinieriaus Kęstučio Vaškevičiaus tel. 8 687 24935 arba Abonentinio skyriaus darbuotojų tel. (8 687) 24934.

UAB „Širvintų vandenys“ administracija

Užs. Nr. 106.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top