Įgyvendinus projektą – Čiobiškyje įrengta poilsio ir laisvalaikio erdvė

Įveikus visus nesklandumus ir iššūkius, baigiantis 2021-iesiems, gera žinia čiobiškiečiams – įgyvendintas projektas „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Čiobiškio kaime“ (Nr. ŠIRV-LEADER-61-4-8-219/42VS-PV-19-1-07527).

Pagrindinė problema, kuriai spręsti inicijuotas projektas – Čiobiškio kaime trūko sutvarkytų ir įvairių gyventojų socialinių grupių poreikiams pritaikytų erdvių. Ypač pasigesta gyventojų ir turistų poreikiams pritaikytos laisvalaikio ir poilsio zonos. Kuriant šiuolaikišką, tvarkingą, funkcionalų, patogų ir patrauklų gyventi ir dirbti, draugišką aplinkai kaimą, yra būtina investuoti į viešųjų erdvių sutvarkymą. Vietos bendruomenei įsimintini Čiobiškio šilo laukymėje vykę įvairūs sąskrydžiai, sporto varžybos, todėl drauge buvo nuspręsta Čiobiškio kaime įrengti mini lauko estradą, suolelius ir kitą gyventojų ir svečių poilsiui bei laisvalaikiui skirtą infrastruktūrą.

Laisvalaikio ir poilsio zonos įrengimas Čiobiškio kaime bus dar vienas indėlis į gyvenimo kokybės gerinimą kaimiškose vietovėse.

Projekto metu įrengta mini estrada, pastatyti suoliukai ir šiukšliadėžės.

Sutvarkius šią viešąją erdvę, įrengta patraukli vieta, kurioje mielai ilsėsis ir kaimo gyventojai, ir čia užsukantys turistai. Aplinka pritaikyta viešiems renginiams, reprezentacijai, aktyviam ir pasyviam gyventojų poilsiui.

Užs. Nr. 154.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top