Gera naujiena. Deja, su dviem šaukštais deguto

Ilgus metus laukti tarybinius laikus menančių lopšelio-darželio „Boružėlė“ senojo pastato (buvusio „Saulutės“) I aukšto patalpų kapitalinio remonto pagrindiniai darbai baigti! 

Pagal modernius reikalavimus perplanuotos ir suremontuotos 2 lopšelio darželio grupės, kuriose:

Persirengimo patalpos;
Ugdymo ir žaidimų zonos;
Poilsio erdvės;
Grupės centre įrengti kubai su virtuvėlėmis, prausyklomis ir tualetais;
Suremontuotas koridorius;
Aktų salė;
Įrengti neįgaliesiems pritaikyti įėjimai.

Pirmasis šaukštas deguto šiame projekte – rangovo požiūris, dėl kurio jau kyla ir teisminis ginčas.

Pagal rangos darbų sutartį rangovas, atlikęs darbus, privalėjo įrengti ir integruojamus baldus (virtuvėles, lentynas ir kt.).

To nepadarė ir bando įrodyti, kad neprivalėjo padaryti.

„Projektas įgyvendinamas pagal griežtus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos reikalavimus. Pagal juos vykdyti ir remonto darbai, ir baldų pirkimai. Kitokiu atveju nebūtume gavę finansavimo. Širvintų r. savivaldybė viešąjį konkursą baldams (staliukams, kėdutėms, lovytėms ir kt.) pirkti skelbė jau 5 kartus. Deja, tenka apgailestauti, kad dėl ypač specifinių projekto reikalavimų neatsirado tiekėjų, galinčių pasiūlyti baldų, juos atitinkančių. Pasiūlymų buvo sulaukta, tačiau jų kaina viršijo bet kokius sveiko proto principus. Dabar pirkimas paskelbtas šeštąjį kartą, todėl labai tikimės, kad bent šį kartą pavyks surasti tiekėją ir pagaliau pasiekti projekto galutinį finišą“ – sako Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

Antrasis šaukštas deguto – pirkimas visų kitų reikalingų grupių baldelių (staliukų, kėdučių, lovelių), kurie turi atitikti aiškiems Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos reikalavimams.

Taigi, tam, kad mažiausieji širvintiškiai – lopšelinukai pagaliau galėtų būti ugdomi suremontuotose, moderniose grupėse, į jas laikinai tenka sugrąžinti senuosius baldus ir tikėtis, kad viešųjų pirkimų maratonas pagaliau pasibaigs.

Užs. Nr. 107.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+