Diskusijų kupinas susitikimas su gyventojais Bartkuškyje

Vaivorykštės spalvų pėsčiųjų perėja gali atsirasti ir Širvintų rajone! Tik tokią išeitį pasiūlė penktadienį į susitikimą susirinkę Jauniūnų seniūnijos Bartkuškio k. gyventojai.

O problema, atrodytų, visai paprasta. Lietuvos automobilių kelių direkcija ėmė ir nieko nepaaiškinusi panaikino saugumo kalnelius ties pėsčiųjų perėja, esančia ties pavojingu posūkiu, vedančia mamas su vaikučiais į darželį, kaimo gyventojus į parduotuvę.

Nei Savivaldybės, nei žmonių raštai bei prašymai NEPADĖJO. Tad ką daugiau daryti? Galbūt tikrai padės vaivorykštė?

O jei be sarkazmo. Penktadienio vakaras Bartkuškyje buvo kupinas diskusijų. Žmonių klausimų, problemų ir jų sprendimo paieškos.

Dėkojame naujai perrinktai seniūnaitei Irenai Bekionienei už aktyvumą ir susitikimo organizavimą, už dalyvavimą ir nuolatinį ryšį su žmonėmis Jauniūnų seniūno pareigas einančiam Sigitui Bankauskui ir seniūnijos specialistei Dianai Jacyno-Sperskei.

Su įdomumu buvo išklausyti Ignalinos atominės elektrinės atstovai, pristatę Maišiagalos radioaktyvių medžiagų saugyklos utilizavimo projekto eigą ir postūmį.

Susitikimo metu Seimo narys Jonas Pinskus išsamiai pristatė šalies politikos aktualijas, valstybės finansavimą kelių remontui bei priežiūrai, kuris yra apgailėtinas ir veda Lietuvą į dar gilesnes problemas.

Administracijos direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė pristatė gyventojams aktualią informaciją apie vykdomus projektus – jau tuoj Bartkuškyje startuos gatvių apšvietimo modernizavimo projekto darbai, kurio metu taupiomis LED lempomis bus pakeistas net 3 kaimo gatvių apšvietimas.

Užs. Nr. 173.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top