Nuoma Nidoje: kai norisi pabėgti nuo sunkios kasdienybės

Viešbutis „Nidos gaiva“

2020-ieji buvo sunkūs ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui – teko vaduotis nuo naujos COVID-19 ligos, išgyventi karantiną, ribojimus ir draudimus. Jausti nežinomybę. Patirti stresą, nerimą, galbūt baimę dėl ateities ir daugybę kitų neigiamų išgyvenimų. Buvo nemažai ir tokių, kurie neišdrįso ar neturėjo galimybės išvykti (ar apskritai turėti) atostogų, pailsėti ir atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas. Ką tai reiškia ir kokias pasekmes gali sukelti?

Visapusiško poilsio reikalauja žmogaus fiziologija. Neskirdamas laiko poilsiui žmogus žaloja savo psichologinę būseną, nervinę sistemą, organizmą ir visą savo gyvenimo pilnavertiškumą. Kitaip tariant, nepailsėjęs žmogus tampa mažiau darbingas, irzlus, nepatenkintas arba netgi suserga kokia nors liga. Kad taip nenutiktų, net ir medikai rekomenduoja  ilsėtis. Kaip tai padaryti?

Vienareikšmiškai – skiriant laiko sau. Lietuvoje yra daugybė gražių vietų, jaukių kampelių, įsimintinų vaizdų, kvapą gniaužiančių potyrių. Netikite? Pasidomėkite nuoma Nidoje. Nida – ypatingas kraštas. Ypatingas ne tik dėl savo išskirtinės architektūros, unikalios gamtos, įdomios kultūros. Bet ir nuomos Nidoje pasiūlymais.

Nuoma Nidoje – tai galimybė pajausti paprastumo ir kuklumo dvelksmą, puikiai derantį su komfortu ir kokybe. Nidoje nėra ištaigingų rūmų, tačiau nuoma Nidoje gali pasiūlyti ramų, jaukų, namų aplinką primenantį poilsį, kuomet atgausite ne tik jėgas, bet ir gyvenimo džiaugsmą.

Kuo ypatinga nuoma Nidoje?

Pati Nida alsuoja Baltijos jūros bangų gaivumu, gamtos tyrumu, architektūros unikalumu – čia galima derinti įvairiapusį poilsį. Keliautojai neabejoja, kad Nida puikiai pateisins lūkesčius tiek tų, kurie nori ramybės ir tylos, kurie nori pabėgti nuo skubančio ir itin spartų tempą diktuojančio miesto, tiek tų, kurie nori pasigrožėti unikalia kultūra, apsilankyti įdomiose vietose (senųjų žvejų gyvenimą pristatančiuose muziejuose, gintaro galerijoje, rašytojo Tomo Mano aplinkoje ir pan.), pasifotografuoti gražiausiame Lietuvoje kampelyje, kuris įtrauktas į pasaulio UNESCO paveldo sąrašus ir kuriuo žavisi pasaulio gyventojai. Čia pailsėti galės tiek tie, kurie nori pasivaikščioti kopose ir senais gamtos takais, tiek tie, kurie nori važinėtis dviračiais ar užsiimti kita aktyvesne veikla. Ką veikti Nidoje ras net ir gurmanai, nes jau ne vienerius metus Nida savo svečius džiugina įvairių virtuvių kavinėmis, restoranėliais ir barais.

O vienas svarbiausių poilsio komponentų, bet kurio neišeis puikiai pailsėti – apgyvendinimas. Nuoma Nidoje gali pasiūlyti nemažai nuomos pasirinkimų, kiekvienam pagal jo poreikius, t. y. viešbučio kambarį, prabangesnius apartamentus, ekonomiškos klasės kambarį, visą butą ar netgi namą. Kasmet Nida sulaukia daugybės svečių, kurie palieka nemažai atsiliepimų apie nuomą Nidoje ir jos galimybes. Pasidomėję radome puikiai vertinamą ir keliautojų mėgstamą variantą – poilsio namus „Nidos gaiva“. Šis nuomos Nidoje variantas tiktų ir patiktų daugumai.

Poilsio namai „Nidos gaiva“ – norintiems pailsėti nuo kasdienybės

Poilsio namai „Nidos gaiva“, pasak jų kūrėjo ir savininko Ričardo Petrikausko, buvo kurti atsižvelgiant į daugiametę patirtį ir svečių poreikius, atsiliepimus, pageidavimus, o pagrindinis tikslas buvo, kad nuoma Nidoje taptų lengva ir kokybiška.

„Nidos gaiva“ kurorto svečiams siūlo puikų poilsį. Čia gali apsistoti tiek trumpalaikiai, tiek ilgalaikiai Nidos svečiai, nes poilsio namai yra idealiai tam pritaikyti. „Ilgai planavome, dėliojome savo mintis, organizavome darbus ir galiausiai kambarių nuoma Nidoje užsiimti pradėjome tada, kai supratome, jog apgyvendinimo įstaigos pasirinkimas – labai svarbi kiekvienos kelionės planavimo dalis ir ji turi būti atlikta nepriekaištingai, kad keliautojai jaustųsi laimingi“ – sakė „Nidos gaiva“ įkūrėjas R. Petrikauskas.

Nuoma Nidoje, poilsio namuose „Nidos gaiva“, yra saugus pasirinkimas. Čia laikomasi griežtų higienos reikalavimų – nuolat dezinfekuojami paviršiai, atsakingai tvarkomi ir prižiūrimi kambariai, kad kiekvieno svečio poilsis būtų maksimaliai kokybiškas ir geras. Šeimininkai stengiasi užtikrinti, kad šiuose poilsio namuose kiekvienas keliautojas atrastų ramybės laiką, patogiai pailsėtų, jam būtų parūpintos visos kasdienybei reikalingos priemonės, suteiktos poilsiui reikalingos galimybės.

Nuoma Nidoje ne problema, kai ji patikėta poilsio namams „Nidos gaiva“. Keliautojų patogumui, užsakymai priimami ir telefonu +370 633 12222 arba el. paštu:  nidos@gaiva.lt. Atsiduokite pilnaverčiam poilsiui – Jūs to tikrai nusipelnėte!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+