Kaip išsirinkti priemones nagams?

Gelinį lakavimą namuose išbando vis daugiau moterų, o manikiūro meistro specialybė tampa vis paklausesnė. Tad nenuostabu, jog ir manikiūro priemonių pasiūla išties didelė. Kaip nepasiklysti prekių gausoje ir atsirinkti tinkamaiuasią bazę, lakus bei topą? Konsultuoja grožio meistrų parduotuvės „Beinitas“ ekspertė.

Kur galima pataupyti?

Nail Prepas, Nuriebalintojas, Dehidratorius. Tai skysčiai, paruošiantys nago plokštelę. Visų jų funkcija tokia pati – nuvalyti nešvarumus, dulkes, nusausinti nago plokštelę. Tad ar įsigysite brangų ar kiek pigesnį šio skysčio variantą, didelio skirtumo nepajusite. Beto šiame žingsnyje nereikėtų baimintis ir firmų maišymo tarpusavyje. T.Y. jei prepą naudosite vienos firmos, o bazę nagams iš kitos, nieko baisaus neįvyks. Kiek kitokia situacija su nagų gruntu arba dar kitaip bondu. Jo funkcija pagerinti sukibimą tarp nago ir bazės. Todėl patartina rinktis to pačio gamintojo duetą.

Bene svarbiausias žingsnis – bazė

Bazės nagams yra klasifikuojamos į tris rūšis. Jų klasifikavimas priklauso nuo to, kiek sudėtyje yra gelio ir kiek bazės. Arba kitaip, kokia bazės konsistencija. Vienos jų elastingos, kitos kietos, trečios skystos. Patartina turėti ne vieną bazę, nes ir klientės pasitaiko skirtingos:

  • Skysta bazė. Tokia bazė tinka įgudusiems manikiūro meistrams, nes dirbti reikia greitai. Taip pat tais atvejais, kai nereikia daug modeliuoti (nago arkos taisyklingos, klientė neturi bėdų su gelinio lakavimo laikymu, klientės nagai savaime tvirti).
  • Vidutinio tirštumo bazė. Tai patogiausiai valdoma bazės konsistencija. Tinka visiems nagų tipams. Savaime išsilyginanti konsistencija leidžia dirbti greitai ir lengvai. Todėl vidutinio tirštumo bazę verta įsigyti kiekvienai.
  • Tiršta bazė. Ši bazė taip pat reikalauja šiokio tokio įgudimo. Tinka ilgiems, silpniems nagams. Puikiai pasitarnauja, kai reikia sustiprinti nagą.

Geliniai lakai ir jų pigmentacija

Šioje vietoje reiktų pabrėžti, kad nederėtų susigundyti skambiomis frazėmis, jog gelinis lakas dengiasi iš vieno sluoksnio! Net jei tai ir tiesa, itin didelės pigmentacijos lakai turi tendenciją negražiai susiraukšlėti LED lempoje. Todėl visais atvejais geriau dengti du plonus gelinio lako sluoksnius.

Jei po gelinio lakavimo pastebite, jog odelės aplink nagus ar pirštai ima rausti ar perštėti, reikėtų dairytis švelnesnės sudėties priemonių. Dažnai geliniai lakai, bazės bei topai turi aštrų kvapą, o jų sudėtyje yra farmaldehido, kuris gali iššaukti alergiją. Verta pasižvalgyti į šiuolaikinius gamintojus, tokius, kaip Victoria Vynn. Šio gamintojo priemonėse nėra farmaldehido, o gelinių lakų kvapas sumažintas iki minimumo.

Kuo ypatingi gelinio lakavimo topai?

Renkantis gelinio lakavimo topą geriausia žvalgytis tarp tokių kurie turį užrašą “NO WIPE”. Tai reiškia jog topas yra be lipnumo ir jo nereikia papildomai nuvalyti. Viršutinis sluoksnis be lipnumo taupo jūsų laiką ir pinigus. Na, o visa kita priklauso nuo jūsų atliekamų lakavimų ir klienčių norų. Vieni topai apsaugo šviesias spalvas nuo pageltimo, kiti turi savybę apsaugoti tamsias spalvas nuo melsvo tono. Vieni topai suteikia blizgų užbaigimą kiti matinį. O kur dar topai su smulkiomis blizgučių dalelėmis…Tad jei kasdien susiduriate su geliniu lakavimu, patartina turėti keletą variantų. Tokiu būdu būsite tikri, kad gelinis lakavimas bus kokybiškai apsaugotas, o skirtingi jų efektai leis sukurti dar įspūdingesnius dizainus!

Jei nesate tikri dėl gelinio lakavimo priemonių, kreipkitės į Beinitas parduotuvę. Tai profesionalams skirta parduotuvė, kuri prekiauja gerai žinomais ir saugiais produktais. Beinitas-grožio meistrų favoritas!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+