Kaip išsirinkti gartraukį?

Keisdami arba montuodami virtuvės gartraukio ventiliacijos angą, prieš pirkdami atkreipkite dėmesį į dydį, formą ir tvirtinimo tipą. Naujas gartraukis turi būti bent toks pat platus kaip viryklė ir pageidautina keliais centimetrais ilgesnis iš abiejų pusių. Dažniausiai naudojami 50 ir 55centimetrų pločiai. Norėdami užtikrinti optimalų veikimą, įrenkite gartraukį 20–24 centimetru atstumu nuo elektrinės viryklės ir 24–30 centimetrų atstumu nuo dujinės viryklės. Visada perskaitykite nurodytus tinkamo montavimo aukščio reikalavimus. Svarbiausias sprendimas, kurį priimsite pirkdami gartraukį, yra gartraukio oras. Yra trys išmetimo parinktys: Vėdinamas arba kanalizuotas. Gaubtą galite nukreipti į išorę, todėl rekomenduojama visiškai pašalinti dirgiklius. Jei jūsų gartraukis bus tvirtinamas prie išorinės sienos, išmetimo kanalai bus trumpesni ir todėl efektyvesni. Jei jūsų kanalinis gartraukis montuojamas prie vidinės sienos ar salos, apsvarstykite galingesnį įrenginį, nes orą reikia išstumti toliau. Tinkamas ortakių montavimas yra labai svarbus gartraukio efektyvumui ir bendram veikimui.

Žinoma, jūs norėsite ventiliacijos gaubto, kuris derėtų su jūsų virtuvės išvaizda ir atitiktų jūsų asmeninį skonį. Taigi norėsite apsvarstyti įvairias rinkoje esančias apdailas ir jų švarą. Tokie dalykai kaip šlifuota arba blizgi apdaila, medžiagos pasirinkimas, t. y. nerūdijantis plienas ar žalvaris ir taip toliau.  Taip pat norėsite nepamiršti bendros išvaizdos, ty. ar ji moderni, tradicinė ar tinka su jūsų virtuvės dizainu. Ar pasirinktas modelis  puikiai dera prie bendrojo namo architektūros stiliaus. Tokiu atveju prieš perkant apsvarstykite galimybę pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums patars ir parinks jums labiausiai tinkantį variantą, kadangi gartraukių įvairovė yra tokia didelė, kad pačiam išsirinkti gali būti labai sunku.

Kaip ir beveik bet kas kitas, kurį perkate namams, kaina gali labai skirtis. Dydis, galia, medžiagos ir specialios gartraukio funkcijos, tokios kaip šilumos jutikliai, automatinis išsijungimas ir įmontuoto apšvietimo tipas, turės įtakos gartraukio kainai. Prieš eidami į parduotuvę pasidomėkite ir palyginkite kainas internete, kad susidarytumėte supratimą, kokios yra gartraukių kainos kitur. Taip pat atminkite, kad darbas ir medžiagos, pvz., jungtys ir jungiamosios detalės, gali sudaryti papildomas išlaidas, nei paties gartraukio kaina.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top