Ar vertinga investuoti į medinius langus ir duris?

white empty room with glass window

Šiandien mediena yra plačiai naudojama statybinė medžiaga. Medinius langus renkasi savitą stilių turintys, gamtą, ekologiją ir grožį vertinantys žmonės. Tai patikima ir ilgaamžė žaliava, tačiau tik tinkamai paruošta ji gali ilgai tarnauti ir džiuginti savo grožiu. Darbuotojų dėmesys medienai – visada, yra ir bus ypatingas.

Pirkdami naują būstą vertiname jį pagal vieną iš pirmųjų kriterijų, galime sakyti, kad vertiname pagal reguliuojamus langus ir duris. Kokybiškos durys ir langai gali apsaugoti nuo vėjo, šalčio ar karščio, taip pat neleidžia vagims lengvai patekti į vidų. Pastaruoju metu itin populiarūs įmonių teikiami mediniai langai ir durys. Galbūt tai lemia nuolatinė ekologinių idėjų ir iniciatyvų sklaida, o gal patys žmonės suvokia, kad gyventi sveikiau, kai mus supa tik iš natūralių medžiagų sukurta aplinka, yra geras ir tvarus pasirinkimas.

Ar verta investuoti į medinius langus?

Mediniai langai taupo energiją, todėl jei gyvenate nuosavame name arba turite automatinį šildymą, galite tikėtis mažesnių šildymo išlaidų. Medines duris ir langus iš tos pačios medžiagos dažnai renkasi žmonės, vertinantys gamtą ir norintys sukurti savitą ir jaukų stilių savo namuose bei norintys džiaugtis širdžiai miela aplinka. Medis ir jo durys bei langai yra įvairių spalvų, formų ir tipų.

Gamybos metu galima išgauti įvairiausių tonų, todėl nesunku priderinti rėmo toną prie vidaus ar išorės apdailos, baldų ar kitų interjere vyraujančių detalių. Jei langus nudažysite laku, išryškės medienos tekstūra. Dėl šių išskirtinių savybių interjero dizaineriai ir architektai mielai renkasi medines duris ir langus.

Svarbi savybė – ir patvarūs mediniai langai

Net ir sename kotedže matome, kad daugiau nei dešimt metų skaičiuojančios medinės durys ir langai beveik nepasikeitė. Kadangi pastatomi mediniai langai netraukia dulkių, šeimininkės labai džiaugiasi, taip pat svarbu, jog medis nekaupia statinio krūvio.

Pasirinkus medinius langus, nebus skundų nei didele, nei žema drėgme, nes medis turi unikalią savybę „kvėpuoti“, todėl išlaikomas oro balansas patalpoje. Nepamirškite, kad visos patalpos turi būti vėdinamos. Jei nėra ventiliacijos, atidarant langus reikia reguliariai vėdinti.

Namuose sumontuotos medinės durys gali apsaugoti nuo vagysčių ir išlaikyti šilumą. Galimi ne tik mediniai langai, bet ir įvairių stilių bei spalvų durys. Jei pageidaujate, išskirtinio dizaino vienvėrės durys gali būti pagamintos pagal Jūsų ar Jūsų architekto sukurtą projektą.

Pagrindinis užsakovo prašymas architektų komandai dažnai būna suprojektuoti namą, kuris būtų šviesus, šiltas ir modernus bei funkcionalus

Šią užduotį architektai iš dalies įvykdo suprojektavę pirmame ir antrame pastato aukštų įstiklinimo sienas – iš viso 170 kvadratinių metrų medinių aliuminio kaltinių langų, vitrinų ir lauko durų. Namams jaukumo suteikia medinės durys ir grindys, kurios yra ekologiškos ir leidžia mums pasijusti arčiau gamtos. Svarbu ir tai, jog medines duris ir langus galima derinti su medinėmis grindimis, taip suteikiant įvairius akcentus namams. Svarbu viską derinti tarpusavyje, kad namai atrodytų skoningai.

Jei ieškote namams savitumo, kreipkitės https://www.staliugaminiai.lt/, galėsite išsirinkti gražiausias ir Jums pritaikytas medines duris, kurios bus pritaikytos prie medinių langų. Jei mėgstate kokybę ir greitą darbą, stalių gaminiai yra įmonė, kuria galite pasitikėti, kadangi jie turi ilgametę patirtį ir aukštos kokybės produktus.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top