Vaivos Rutkauskaitės knygos „Nepasaka, arba pasaka apie NE“ pristatymas Širvintose ir Musninkuose

Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su debiutuojančia vaikų rašytoja Vaiva Rutkauskaite. Į susitikimą su rašytoja atskubėjo smalsūs Širvintų pradinės mokyklos 1d klasės mokiniai su mokytoja Lena Ivanauskiene. Renginyje svečiavosi ir buvusi knygos autorės Vaivos Rutkauskaitės auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja Danutė Miliukienė. Knygos autorė perskaitė pirmokams savo knygą „Nepasaka, arba pasaka apie NE“, kurią iliustravo Lina Ribinskė. Ir visos knygelės paslaptys buvo išgirstos. Pirmokai atidžiai klausėsi sekamos istorijos, kuri tiesiog užbūrė mažuosius klausytojus. O vėliau atsakė į autorės užduodamus klausimus.

Renginio metu vaikai gamino jiems patinkančius žodžius, o po to kiekvienas juos pristatė. Ir pasipylė žodžių įvairovė: linksmybės, meilė, ačiū, (ne)miegas, bučinys, augaliukas ir kt. Vaiva Rutkauskaitė sakė, kad rašyti gali visi. Jai pritarė ir jos buvusi auklėtoja mokytoja Danutė Miliukienė.

Neprabėgus nė savaitei kraštietė rašytoja Vaiva Rutkauskaitė atvyko į Musninkų Alfonso Petrulio gimnaziją. Į susitikimą su debiutuojančia vaikų rašytoja atkeliavo Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos antrokai (mokytoja Sigutė Bžozinskienė) ir trečiokai (mokytoja Vaida Savičienė). Vaiva Rutkauskaitė perskaitė mokiniams savo knygą „Nepasaka, arba pasaka apie NE“, kurią iliustravo Lina Ribinskė.

Nuoširdžiai dėkojame Širvintų pradinei mokyklai, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijai ir pedagogėms už gražų bendradarbiavimą.

Susitikimas vyko bibliotekai vykdant projektą „Vilnijos krašto kūrėjų pristatymas Lietuvoje“. Projekto partneris – Vilnijos krašto bibliotekų asociacija. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė.

Bibliotekininkė Ugnė Trumpickaitė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top