Sveikos gyvensenos įgūdžių puoselėjimas Trečiojo amžiaus universitete

Stebint pasaulinės pandemijos eigą bei karantino reikalavimus, remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos informacija, žinome, kad didesnę riziką susirgti sunkesne COVID-19 forma turi vyresnio amžiaus žmonės. Todėl Meno mokyklos Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai (toliau – TAU), kaip ir visi kiti garbūs senjorai, gyvena karantino režimo sąlygomis, neturėdami galimybių susitikti TAU užsiėmimuose.

Tokiu sudėtingu laikotarpiu, skatindami pozityvumą ir sveiką gyvenseną, norime priminti ir kartu pasidžiaugti apie kelerius metus puoselėtus universitete sveikos gyvensenos užsiėmimus, renginius.

Veikiantis Širvintų TAU sveikos gyvensenos fakultetas gyvuoja jau kelerius metus, tobulindamas sveikos gyvensenos įgūdžius, žinias, diegdamas įvairesnes bendravimo tarp senjorų formas. Sveikos gyvensenos fakulteto klausytojai, lankydami TAU, išklausė ne vieną paskaitų ciklą apie sveikatą, imuniteto stiprinimą, įvairių ligų prevenciją, sveiką mitybą, gavo daug psichologinių patarimų, bendravo su įdomiais lektoriais, dalyvavo sveikos gyvensenos projektuose.

Joalita Mackonienė
Metodininkė

Visą straipsnį skaitykite gegužės 5 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+