
Gegužės 2 d., artėjant Motinos dienai, Kernavės Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje jautriai ir šiltai nuskambėjo šventinis koncertas, skirtas Mamoms ir Močiutėms.
Koncertavo Užsienio reikalų ministerijos diplomatų choras, vadovaujamas Algimanto Kriūno. Tą pačią dieną Širvintų kultūros centro Šiaulių filiale vyko motinos dienai skirtas koncertas „Aš visada būsiu tavo“.
Sekmadienį, gegužės 3 d., Čiobiškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vyko Motinos dienai skirtos Šv. Mišios, kurias aukojo kunigas Vytas Bučinskas. Po Šv. Mišių dainas Motinoms dovanojo Emilija ir Rugilė – merginų duetas „Deminorės“. Tą pačią dieną Musninkų Švč. Trejybės bažnyčioje taip pat vyko Šv. Mišios ir koncertas Motinos dienai. Bažnyčioje koncertavo Širvintų kultūros centro vaikų choras ir mišrus choras „Primo vere“ (vadovė Sandra Bareikaitė).

Parengta pagal organizatorių informacijas
Tai publikacijos anonsas. Visą šį ir kitus straipsnius skaitykite laikraštyje.






























