Širvintiškiai vasarą palydėjo nuotaikingai

Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre įvyko pirmasis populiarios klasikinės muzikos festivalio „Appassionato“ koncertas.

Festivalio atidarymo proga rugpjūčio 30 d. koncertavo jau dešimtmetį gyvuojantis trombonų ansamblis „Opera Brass“. Ansamblio nariai Tomas Karka, Paulius Batvinis, Mindaugas Valaitis ir Audrius Stasiulis paruošė bei atliko kontrastingą programą. Tad galima sakyti, jog koncerte susirinkusi publika vasarą palydėjo nuotaikingai: skambėjo populiariausios klasikinės muzikos melodijos J. Pacelbello „Kanonas“, N. Rimskio-Korsakovo „Kamanės skrydis“, P. Čaikovskio „Mažų gulbelių šokis“ ir kt. Netrūko ir gospel, džiazo ir jau klasika tapusių pop stiliaus kūrinių, tokių kaip J. Agrel „Gospel time“, H. Manchini „Baby Elephant walk“, B. Sadlerio „Wachers of the Night“ bei kitų.

Koncerto metu skalbėjo ir operų arijos. Gerai žinomą „Habanerą“ iš G. Bizet operos „Karmen“ atliko mecosopranas Evelina Greiciūnaitė. Solistė kartu su trombonų ansamblių atliko ir kiek kitokio stiliaus kūrinius, tokius kaip grupės „The Beatles“ dainą „Yesterday“ ir M. Fisherio „When you‘re smiling“.

„Opera Brass“ nariai dėkojo festivalio organizatoriams už galimybę po ilgos pertraukos vėl sugrįžti į sceną ir koncertuoti gyvai publikai, o koncerto klausytojai džiaugėsi atlikėjų padovanotomis džiugiomis akimirkomis ir muzika.

Dovydas Šimkus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top