
Gegužės 16 dieną Širvintų kultūros centro Gelvonų filiale vyko regioninė folkloro šventė „Suprašė žvirblalis“.
Šventėje savo krašto muzikinį folklorą pristatė:
· Širvintų kultūros centro Gelvonų filialo folkloro ansamblis „Savingė“ (vadovė Laimutė Bikulčienė);
· Širvintų kultūros centro Kernavės filialo folkloro ansamblis „Medgrinda“ (vadovė Kristina Stankevičienė);
· Molėtų kultūros centro folkloro ansamblis „Malkesta“ (vadovė Audronė Kibickienė);
· Ukmergės kultūros centro Šventupės skyriaus folkloro ansamblis „Ulytėla“ (vadovė Daiva Šermukšnienė);
· Kaišiadorių rajono Palomenės kultūros centro Zūbiškių moterų vokalinis ansamblis „Šilaja“ (vadovė Valerija Jankauskienė).
Tai publikacijos anonsas. Visą šį ir kitus straipsnius skaitykite laikraštyje.






























