Pyragų diena Gelvonų gimnazijoje: iš širdies į širdį

Pyragų diena Gelvonų gimnazijoje.

TV3 televizijos iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiam Pyragų dieną. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Tad Gelvonų gimnazijos mokinių savivalda lapkričio 6-ąją dieną gimnazijoje paskelbė socialinę-pilietinę iniciatyvą „Iš širdies į širdį“. Visa mokyklos bendruomenė sugūžėjo ankstų rytą į gimnaziją nešini įvairiausių saldėsių. Surengta Pyragų diena. Ant stalų nusidriekė skaniausios bei margiausios pyragų rūšys. Aktyviausiai dalyvavo jauniausi mokyklos mokinukai, kurie su didžiausiu džiaugsmu spalvingomis servetėlėmis dekoravo stalus, karpė „Išsipildymo akcijos“ arkliukus, rašė skanėstų kainas ir su plačiomis šypsenomis stojo į prekybininkų vietas. Vyresniems gimnazijos mokiniams beliko pirkti ir skanauti iškeptus šedevrus. Visa mokyklos bendruomenė negailėjo vieni kitiems gražių žodžių bei dėkojo už gardžius kepinius.

Pyragai.
Gelvonų gimnazijoje vyko Pyragų diena.
Pyragų diena

Gimnazijos savivalda džiaugiasi puikiai pavykusia iniciatyva ir dėkoja visiems, kurie aktyviai dalyvavo kepdami pyragus bei aukodami sergantiems vaikams. Į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą buvo surinkta ir pervesta 180 eurų. Didžiuojamės draugiška bei visuomeniška gimnazijos bendruomene ir siunčiame stiprybės, šilumos, tikėjimo, vilties lašus sergantiems vaikams. Linkime Jums kuo greičiau pasveikti!

Snieguolė Frankauskaitė
Gelvonų gimnazijos mokinių savivaldos narė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+