Projekto LABAS, MUZIKA! koncertas Čiobiškyje

Rugpjūčio 26 dieną traukos centru tapo Čiobiškis, kur vyko LABAS, MUZIKA! renginys.

„Bravo!“ – vis girdėjosi klausytojų šūksniai klasikinės muzikos ir džiazo sklaidos projekto „Labas, muzika!“ koncerte „Klasikos lobyno deimantai“ Čiobiškio dvare! Talentingos, žavios, artistiškos, aukščiausio profesionalumo solistės Dovilė Kazonaitė (sopranas) ir Ilona Pliavgo (sopranas) bei kanklininkė Aistė Bružaitė į koncertinę programą sužėrė pačius nuostabiausius ir ryškiausius muzikos kūrinių perlus iš pasaulinio muzikos lobyno. Klausytojus džiugino virtuoziškai skambantys ir dieviškai derantys balsai! Koncerte skambėjo įvairūs savo stiliais, žanrais ir nuotaikomis kūriniai.

Projekto „Labas, muzika!“ vadovė Irena Petuškienė dėkojo atlikėjoms ir teikė Širvintų rajono savivaldybės dovanėles. Už bičiulystę ir gražų bendradarbiavimą padėkota LMTA docentei Zitai Grigienei bei Čiobiškio dvaro savininkei Eugenijai Vagnerienei.

Renginį organizavo Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras, partneris – Čiobiškio dvaras, informacinis rėmėjas – laikraštis „Širvintų kraštas“. Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Širvintų rajono savivaldybė.

Širvintų KC inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top