Po pamokų Musninkuose

Gruodžio 12 d. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė kartu su direktore Palmira Kvietkauskiene, mokytojais, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičiene bei būriu pirmokų atidarė dienos klubą „Po pamokų“.

Dienos klube – dvi ypatingos erdvės: interaktyvioji klasė ir relaksacijos kambarys.

Vieta, kurioje įdiegtos modernios technologijos, skirtos įvairių dalykų integracijai, įdomesnėms pamokoms, mokinių pasiekimų gerinimui. 10 nešiojamų kompiuterių, interaktyvi lenta, 3 robotukai, skirti programuoti, spausdintuvas, stalo žaidimai, nauji patogūs baldai.

„Viskas išbandyta – ačiū pirmokams už drąsą ir paskatinimą. O aš džiaugiuosi, kad Savivaldybei kartu su Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija pavyko įgyvendinti šį bendruomenei reikalingą „Kokybės krepšelio“ projektą, jo metu be šių dviejų naujų erdvių įrengimo įsigyta ir 6 interaktyvios lentos skirtingų dalykų klasėms, spausdintuvų, kitos reikalingos technikos. Nuoširdžiai dėkoju Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjai Rasai Kralikevičienei ir Alfonso Petrulio gimnazijos mokytojams už įdėtą darbą!“, – dėkoja Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 16 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top