Išrinkti geriausi Vilniaus regiono bibliotekininkai

Lolita Pliukštienė ir Aistė Palinauskienė

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje įvyko 2021 metų Vilniaus regiono bibliotekininko konkurso „Riešutas“ apdovanojimai. Išrinkta geriausia regiono bibliotekininkė, bibliotekos vadovė ir išskirtinių rezultatų pasiekusi bibliotekos komanda.

Vilniaus regiono bibliotekininko „Riešutas“ apdovanojimai šiemet teikiami jau šeštą kartą. Konkurse dalyvauja bibliotekininkai iš 13-os Alytaus ir Vilniaus apskričių viešųjų bibliotekų, kandidatus vertina Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Regiono bibliotekų taryba.

Geriausia Vilniaus regiono bibliotekininke tapo Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo ir vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lolita Pliukštienė. Apdovanojimas skirtas už įvairiapusiškas kūrybines iniciatyvas, naujų idėjų per meninius ir kultūrinius projektus įgyvendinimą, šiuolaikiškų ir aktualių vaikų užimtumo veiklų organizavimą, patrauklių erdvių skaitytojams kūrimą. Pasak kolegų, Lolita Pliukštienė yra savo veiklai atsidavusio darbuotojo pavyzdys. „Jau labai seniai dirbu bibliotekoje ir dabar apžvelgdama nueitą kelią žinau, kad esu savo vietoje. Man patinka mano darbas, esu laiminga galėdama save realizuoti. Rašant projektus renkuosi tas temas, kurios man įdomios. Būna sudėtingų dienų, naujų iššūkių, tačiau jie veda į priekį ir leidžia išbandyti kažką naujo. Dar labai svarbus atgalinis ryšys, kai po renginių girdžiu padėkas ir matau mokytojų, vaikų, tėvų reakcijas, tai yra didelė paskata eiti pirmyn“, – po renginio sakė geriausios bibliotekininkės titulą laimėjusi širvintiškė.

Šventiniame renginyje padėka pagerbta Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aistė Palinauskienė už prenumeruojamų užsienio duomenų bazių EBSCO ir NAXOS panaudos proveržį 2021 metais.

Organizatorių inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (10 įvert.)
scroll to top