Gruodis Meno mokykloje

Visus metus Meno mokykloje nenutyla šurmulys. Taip atsitinka, kai vienoje įstaigoje gali mokytis ir vaikai, ir suaugusieji – nuo mažiausio iki vyriausio. Toks ir gruodis, kurį visos veiklos dar labiau suintensyvėja.

Muzikos skyriuje vyksta visų specialybių Kalėdiniai koncertai, sukviečiantys į šventę mokinius, jų tėvelius, senelius, draugus. Tokių koncertų gruodžio mėnesį vyks 9. Kalėdų dvasia alsuoja Dailės skyriaus mokinių parodos. Šie renginiai ypač laukiami Meno mokyklos pirmokų. Jauniesiems muzikantams – tai jų pirmieji koncertai, dailininkams – pirmosios parodos. Ta proga mokiniai apdovanojami Meno mokyklos direktorės Daivos Vinciūnienės pasirašytomis padėkomis ir dovanėlėmis.

Meno mokyklos Neformaliojo švietimo centre gruodį vyko respublikinis seminaras muzikos mokytojams, kuriame savo gerąja patirtimi dalinosi Širvintų meno mokyklos, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos, Utenos meno mokyklos pedagogai.

Kaip visada aktyvūs Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai. Jie spėja ir sportuoti, ir paskaitas lankyti, ir šventėms ruoštis.

Gera, kai po vienu stogu telpa ir maži, ir ūgtelėję, ir brandūs žmonės.

Širvintų meno mokyklos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 16 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top