Dalykinių olimpiadų ir konkursų savivaldybės etape – per 300 dalyvių

Dailės olimpiados nugalėtoja Adelė Zaveckaitė

Gabiausi rajono mokiniai išbando savo jėgas mokyklos,  savivaldybės konkursuose ir dalykinėse olimpiadose. Šiais mokslo metais organizuoti 27 olimpiadų savivaldybės etapai. Juose dalyvavo 310 rajono mokinių.

Net 194 mokiniai dalyvavo keliose olimpiadose.

Daugiausiai olimpiadų išbandė ir savo žinias pasitikrino Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinys Nojus Kralikevičius. Jis dalyvavo net 8 olimpiadose. Ir visose pelnyta prizinė vieta, o penkiose iš jų laimėta I-oji vieta (biologijos, matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadose, Meninio skaitymo konkurse, geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“).

Šešiose olimpiadose dalyvavo ir nugalėtojos vardą pelnė  Austėja Povilaitytė iš Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos. Austėja laimėjo prizines vietas anglų kalbos, fizikos, lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos olimpiadose, geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ ir Meninio skaitymo konkurse.

Penkiose olimpiadoje dalyvavo ir tris prizines vietas pelnė (matematikos, rusų kalbos ir dailės olimpiadose) Taja Cikaliuk iš Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos.

Septyni rajono mokiniai dalyvavo keturiose olimpiadose. Net 21 mokinys dalyvavo trijose olimpiadose.

Vaiva Redeckienė
Neformaliojo švietimo centro metodininkė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 26 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top