Būdamas scenoje gyvenu tik dėl žiūrovų

Balandžio 14-ąją vienintelis toks Baltijos šalyse romų ansamblis SARE ROMA lankysis Širvitose bei džiugins išskirtiniu koncertu. Naudodamiesi proga, spausdiname trumpą pokalbį su grupės lyderiu – charizmatiškuoju IŠTVANU KVIK.

-Buvote paskelbę, kad stabdote savo koncertus. Kas privertė persigalvoti?

-Ketinome atvykti pas jus per pačią gražiausią pavasario šventę – Moters dieną. Labai myliu visas moteris, gerbiu ir myliu, jos yra mūsų motinos, mūsų žmonos, mūsų dukros, be moters nėra pilnaverčio gyvenimo. Todėl labai norėjau pasveikinti visas širvintiškes, bet, deja, prasidėjęs karas Ukrainoje taip stipriai mus visus sukrėtė, kad tiesiog nebegalėjome niekas iš grupės narių kaip niekur nieko pasipuošti, lipti į sceną ir atlikti linksmas dainas. Tiesiog negalėjome. Reikėjo laiko suvokti situaciją, pagalvoti, ką mes galime padaryti, kaip galime padėti. Vėliau nusprendėme, jog liūdėjimas ir žodinis palaikymas nėra parama. Parama turi būti reali. Todėl visi kartu su grupe, kuri man yra tikra šeima, nusprendėme, kad mes turime daryti tai, ką sugebame – per savo muziką skleisti gerą nuotaiką, optimizmą, pozityvumą. O dalį pinigų, gautų už koncertus, paaukosime Šiaulių ukrainiečių sąjungai, su kuriais esame daugiamečiai draugai. Jie šiuo metu rūpinasi jau daugiau negu tūkstančiu karo pabėgėlių, tad mūsų pagalba jiems bus labai svarbi, o tuo pačiu mes pasistengsime pakelti mūsų žiūrovų ir klausytojų ūpą, gerą nuotaiką ir optimizmą savo dainomis, muzika ir šokiais!

Ar teko koncertuoti Širvintose anksčiau? Ką galėtumėte pasakyti apie mūsų miestą?

-Taip, žinoma, esame buvę. Ir todėl mes ir grįžtame! Čia šilti žmonės, geri. Visada labai šiltai esame priimami, visada labai malonu pas jus atvažiuoti. Ir dar pasakysiu – aš be galo gėriuosi visomis lietuviškomis tarmėmis. Visuomet prašau, kur benuvykčiau, kad nors kiek pakalbėtų tarmiškai – man taip gražu!

Kokias dainas išgirs ir šokius išvysime balandžio 14-ąją apsilankę SARE ROMA ir Ištvano Kvik koncerte? Ko palinkėtumėte?

-SARE ROMA scenoje ne šiaip sau koncertuoja, mes su kiekvienu kūriniu kuriame spektaklį – su atitinkamomis šviesomis, garso efektais, šokiais, skirtingais kostiumais. Todėl mūsų pasirodymas nėra vien koncertas. Dalyvauja muzikantai, dainininkai, šokėjos, iš viso 8-10 žmonių ansamblis. Skambės pačios gražiausios, pačios jautriausios SARE ROMA dainos – ir tradicinės romų, ir lietuvių kompozitorių. Net nežinau, kaip apibūdinti mūsų pasirodymą – mes scenoje tiesiog gyvename, išgyvename tai, ką jaučiame, ir visa tai atiduodame jums – mūsų žiūrovams ir klausytojams. Esu scenos žmogus – būdamas scenoje gyvenu tik dėl žiūrovų! Labai visus kviečiu. Jūs mums esate brangūs. Ir, tiesą sakant, iš tiesų jau labai jūsų pasiilgome!
O ko palinkėti? Linkime jums tik gerų, gražių emocijų, optimizmo, pozityvumo gyvenime ir didelės „čigoniškos“ aistros ir užsidegimo visuose jūsų gyvenimo momentuose!

Bilietai į koncertą: Širvintų kultūros centro kasoje, tel. +370 611 10 144 arba internete: www.kakava.lt

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top