Musninkuose – tarptautinės dirbtuvės apie žmogaus teises

Lapkričio 22–28 dienomis Musninkų kaimo bendruomenė priėmė projekto „Human Rights through Compass Manual“ dalyvius iš Azerbaidžano, Turkijos, Ukrainos, Sakartvelo, Vengrijos, Slovakijos, Ispanijos ir Rumunijos.

Tai jaunimo darbuotojai, lyderiai ir savanoriai, susirinkę siekti bendro tikslo – gerinti savo kompetencijas žmogaus teisių ugdymo srityje, pasitelkiant „Compass“ vadovą.

Projektas vyko pasitelkiant neformalaus ugdymo metodus, kurie dalyviams suteikė galimybę ne tik gilintis į žmogaus teisių temas, bet ir pasidalinti savo patirtimi. Savaitę trukusio mokymosi ir bendravimo procesas vyko Musninkuose, kur dalyviai gyveno ir dirbo kartu, ugdydami tarpkultūrinio bendradarbiavimo įgūdžius.

Vienas reikšmingiausių projekto akcentų buvo dirbtuvės Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje. Projekto dalyviai čia vedė interaktyvias pamokas mokiniams, supažindindami juos su žmogaus teisių principais. Pasitelkdami „Compass“ gidą, dalyviai mokė jaunimą ir vaikus suprasti savo teises bei atsakomybes, skatino diskusijas apie toleranciją, lygybę ir pagarbą.

Šį tarptautinį projektą, finansuotą Europos Sąjungos, įgyvendino Musninkų kaimo bendruomenė.

Musninkų KB inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 6 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top