Mobilus darbas su jaunimu Širvintų rajone – tarptautiniu mastu

Atvira jaunimo erdvė įgyvendina dar vieną tarptautinį „Erasmus+“ programos jaunimo mainų projektą „Healthy habits for a healtier generation“, kurio tikslas – ugdyti jaunimo sveikos gyvensenos įgūdžius. Projekte kartu su lietuviais dalyvauja jaunuoliai iš Rumunijos, Bulgarijos, Turkijos, Prancūzijos, Ispanijos.

Džiugu, kad kovo mėnesį projekto dalyviai atvyko į Širvintas, o susitikę diskutavo apie sveiką gyvenseną, mokė vieni kitus savo šalių tradicinių sportinių žaidimų.

Širvintų rajono jaunuoliai projekto dalyviams iš užsienio pristatė mūsų rajoną, šalies kultūrą ir tradicinę virtuvę. Dalyvavimas projekte suteikė smagios ir įdomios patirties tiek jaunuoliams, tiek projekto organizatoriams. Be to, visiems „Erasmus+“ programos jaunimo mainų dalyviams įteikti „Youthpass“ – patirtį programos „Erasmus+“ jaunimo srityje liudijantys pažymėjimai.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė už iniciatyvas ir naujas galimybes rajono jaunimui dėkojo projekto koordinuojančioms Širvintų sporto centro atviros jaunimo erdvės, mobilaus darbo su jaunimu užimtumo specialistėms Živilei Jankauskaitei-Turkmen ir Jelenai Masiukei.

Užs. Nr. 45.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top