KIETAI VIRTI

Komandos istorija prasidėjo prieš 5 metus. Susiburti ir dalyvauti žaidimuose pakvietė projektas „Bibliomūšis“, vykęs visos šalies bibliotekose. Tai buvo pati pradžia. Šiais metais komanda skaičiuoja 8 sezoną gyvuose „Auksinio proto“ žaidimuose ir labai džiaugiasi, kad tai gali daryti savo mieste – Širvintose.

Ką reiškia komandos pavadinimas? Juk „kietai virti“ gali būti ne tik kiaušiniai, bet ir mūsų protai,“ – savo komandos pavadinimą aiškina žaidėjai. Per 5 metų gyvavimo laikotarpį narių, bent kartą žaidusių komandoje, galima skaičiuoti apie 30. O jei bent kartą žaidei už „Kietai virtus“, komandos nariu būsi iki gyvenimo pabaigos. Na, o aktyvių žaidėjų šiame „Auksinio proto“ sezone – apie 10.

Komandos kapitonas – vienas iš jos įkūrėjų – Andrius Balevičius, kaip pats sako: „labai kukli asmenybė, todėl daugiau nėra ką ir pasakyti“… Taigi, tikrai aišku, kad „Kietai virtų“ komandos viena iš stiprybių yra humoro jausmas.

Kita „Kietai virtų“ stiprybė – patirtis. Komandoje yra narių, protmūšiuose žaidžiančių nuo 2010 metų, Yra ir tokių, kurie patys juos organizavo, sudarinėjo klausimus, vedė žaidimus. Net 5 komandos nariai yra žaidę televizijos žaidime „Auksinis protas“: Andrius, Danielius, Mindaugas, Saulius ir Gintaras.

Šis sezonas – pirmasis Širvintose, todėl komanda dalinasi pačiais įspūdžiais. Sako, patinka žmonės, aplinka, VEDĖJAS, maistas ir tas geras jausmas, kai kažką sužinai naujo.

Visur gerai ir smagu žaisti, bet namuose geriausia ir čia „Kietai virti“ pasitelkia legendinę Danieliaus Dolskio dainą: „Visur buvau, ir visur keliavau, bet namuose „Auksinį protą“ žaisti daug smagiau“.

Komandos tikslas – pradėjus žaisti 8 sezoną gyvuose „Auksinio proto“ žaidimuose, labai norisi pakliūti į Lietuvos finalą, patekti į „Mažųjų miestų diviziono“ 20-tuką.

Palinkėjimas visiems dalyviams – smagiai ir žingeidžiai praleisti laiką.

„Kietai virti“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top