Vagis iš rajono pamažu išstumia kvaišalų turėtojai

Vasarą pasitikome šįmet Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje užregistravę 86 nusikalstamas veikas, rodo Informatikos ir ryšių departamento centralizuotai tvarkoma statistika. Nors nežymiai, bet nusikalstamumas rajone padidėjo – prieš metus vasarą sutikome turėdami 78 užregistruotas nusikalstamas veikas. Augimas siekia 10,3 proc.

Palyginti su praėjusiais metais, šįmet trečdaliu mažiau Širvintų rajone užregistruota nusikalstamų veikų, įvykdytų viešose vietose. Tokių kol kas buvo tik 6.

Vienu, iki 5, padaugėjo sunkių ir labai sunkių nusikaltimų. Šįmet užregistruotas ir vienas turto prievartavimas, taip pat 2 turto sunaikinimai, 3 grasinimai nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimai, 4 nesunkūs sveikatos sutrikdymai, ko pernai tuo metu dar nebuvo.

Labai smarkiai išaugo nusikalstamų veikų, susijusių su kvaišalais, skaičius. Iki vasaros jų užregistruota net 10, prieš metus – tik 4.

Beveik dvigubai – nuo 12 iki 7 – sumažėjo vagysčių, bet tarp jų yra viena automobilio vagystė. Nuo 9 iki 6 sumažėjo sukčiavimų, nuo 3 iki 1 – viešosios tvarkos pažeidimų.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite birželio 14 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top