Pradėtas tyrimas dėl šaunamojo ginklo pagrobimo

Liepos 13 – 19 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai.

Liepos 13 d. 1972 m. gimęs vyras, gyv. Širvintų r., Musninkų sen., Viršuliškių k., būdamas neblaivus, kai nustatytas 0,88 promilių neblaivumo, vairavo dviratį Širvintų r., Jauniūnų sen., Bartkuškio k. Surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Kitą dieną užregistruotas vyro, gimusio 1943 m., pareiškimas, kad liepos 13 d. apie 19 val., apžiūrėjęs savo ginklus pastebėjo, kad jo turimas revolveris yra ne jo, galimai kažkas sukeitė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl šaunamojo ginklo pagrobimo.

Liepos 14 d. užregistruotas Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

Liepos 17 d. vyras, gimęs 1964 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Juodelių k., būdamas neblaivus, kai nustatytas 1,25 promilės neblaivumas, vairavo dviratį, Širvintų r., Juodelių k. Surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl dviračio vairavimo, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) asmuo. Toks nusižengimas užtraukia baudą nuo aštuoniasdešimt iki vieno šimto penkiasdešimt eurų.

Liepos 19 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad vyras, gimęs 1967 m., gyv. Vilniuje, Širvintų r., kelio Paberžė – Barskūnai – Medžiukai 10.2 km., vairavo automobilį VOLVO XC60, neblaivus, kai nustatytas 2,62 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo neblaiviam, kai nustatytas neblaivumas 1,51 promilių ir daugiau.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top