
Džiaugiamės, kad jubiliejinėje šventėje susirinko gausus būrys narių, bičiulių ir garbių svečių.
Dėkojame Širvintų rajono merei Živilei Pinskuvienei bei administracijos direktorei Ingridai Baltušytei už dalyvavimą ir skanų bei gražiausią tortą, skirtą mūsų visai bendruomenei.
Nuoširdžiai dėkojame remėjams: Širvintų kooperatyvo Veivera direktorei Rasai Rinkevičienei už dovaną, gėlių salono „Smiltė“ savininkei Audronei Radzevičienei už gėles ir kiekvienam nariui, kuris atėjo būti kartu. Jūsų dėka ši diena tapo ypatinga ir nepamirštama.

Didelis ačiū mūsų draugams – kaimyninei Družų kaimo bendruomenei už šiltus sveikinimus ir ypatingą dovaną – medelius.
Per šiuos visus 10 metų kartu augome, stiprėjome ir kūrėme ryšį, kuris šiandien mus visus suvienijo į gražią ir tvirtą bendruomenę „Upė“. Ši šventė dar kartą priminė, kokia svarbi yra kiekvieno iš Jūsų dalis.
Kęstutis Jasevičius
Bendruonenės pirmininkas
Eglės Ušackės nuotr.
Tai publikacijos anonsas. Visą šį ir kitus straipsnius skaitykite laikraštyje.






























