Simas Buinickas vienija bendram tikslui

Simas Buinickas
Simas Buinickas

Dėl šiuo metu šalyje susiklosčiusios situacijos, paskelbto karantino, ilgąjį Velykų savaitgalį buvo draudžiama įvažiuoti į miestų savivaldybes. Tokiu būdu Lietuvos valdžia ragino gyventojus likti namuose, nesisvečiuoti vieniems pas kitus. Tačiau šis laikotarpis turi ir teigiamų savybių. Dažnai tenka matyti, kai daugiabučių gyventojai balkonuose dainuoja, sportuoja, groja muzikos instrumentais ar kitais būdais skleidžia gerą nuotaiką. Tad širvintiškis Simas Buinickas, įkvėptas šių iniciatyvų, pasirinko paprastesnį variantą, kaip nustebinti ne tik kaimynus, bet ir pravažiuojančius miesto gyventojus bei svečius. Vaikinas nusprendė papuošti savo laiptinės kaimynų balkonus šventiniais margučių karpiniais ir padabinti užrašu „LIKITE NAMIE!“

Simas Buinickas pasiūlė gyventojams socialinę iniciatyvą.
Upelio g. 8 namo pirmos laiptinės gyventojai geranoriškai priėmė Simo idėją ir šiais papuošimais atkreipė pravažiuojančių gyventojų bei svečių dėmesį.

Dauguma gyventojų puikiai pažįsta širvintiškį iš aktyvios veiklos rajono renginiuose ir politiniame gyvenime.

-Gaila, kad ne visi balkonai yra įstiklinti, nes norėjau kiekvieno aukšto balkone sudėti po žodį: „LIKITE NAMIE IR LIKITE SVEIKI!“ Stengiausi solidarizuotis su tais, kurie dainuoja, groja savo balkonuose, bet aš nemoku nei dainuoti, nei groti… Tad beliko kažkaip kitaip nustebinti aplinkinius. Dėl šios idėjos teko pradžioje sulaukti visų butų savininkų palaikymo, o vėliau viskas įvyko labai greitai. Vieni patys pasipuošė, o kitiems šiek tiek padėjau. Dar kartą noriu padėkoti tiems, kurių balkonus papuošėme ir, tikiuosi, kad pavyko įnešti Velykinės nuotaikos su margučių karpiniais. Džiaugiuosi, jei atkreipėme gyventojų dėmesį su pasiūlymu likti namie, – sakė pašnekovas.

Simas džiaugiasi kaimynų geranorišku pritarimu jo idėjoms. Dėkoja už palaikymą ir mano, kad kartu galima labai daug nuveikti, nes maži darbai suvienija bendram tikslui.

Kalbino Odeta Bagdžiūnė

Daugiau apie tai skaitykite balandžio 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)
scroll to top