Ką reklamuoja virėjas iš Kernavės?

Gal kas pažįstate šį „virėją iš Kernavės“?

Gal kas pažįstate šį „virėją iš Kernavės“?

Šiuolaikinėms technologijoms vis labiau įsitvirtinant mūsų gyvenime, jos tampa prieinamos įvairaus amžiaus, pomėgių ir išsilavinimų žmonėms. Dar prieš dešimtmetį tvirtinę, kad jiems nereikia kompiuterių ir interneto, o geriausias telefonas yra „su mygtukais“, nes reikalingas tik paskambinti ir atsiliepti, šiandieniniai senjorai atranda išmaniuosius telefonus, „feisbukus“ ir kitas galimybes. Taip pat vis dažniau susiduriama su skaitmeniniais kanalais sklindančia informacija. Kartais net patyrusiems interneto vartotojams sunku atskirti, kur yra prasimanymai, o kur tiesa, tai ką kalbėti apie tuos, kurie žengia palyginti dar netvirtus žingsnius internete.

Vis dažniau policija sulaukia skundų dėl sukčiavimo apsiperkant elektroniniu būdu, vis dažniau paaiškėja, kad internete platinamos reklamos ir skelbimai yra melagingi. Jų paskirtis – išvilioti pinigus iš lengvatikių. Deja, policijai ne visada pavyksta rasti apgavikus, kadangi šie vis sudėtingiau maskuojasi, naudoja fiktyvias sąskaitas, neregistruotas telefonų SIM korteles, o jų elektroniniai adresai yra tarpiniuose (proxy) serveriuose kur nors Afrikoje ar Azijoje. Dažnas žmogus, susidūręs su viliojančiu pasiūlymu, apie tai net nepagalvoja, nes šitie dalykai jam visiškai negirdėti. O jei apie jį sudominusią prekę yra jau girdėjęs iš pažįstamo, jei pataria saviškis?!

Galimas dalykas, ne vienas rajono gyventojas atkreipė dėmesį į internete platinamą klausą tariamai pagerinančios priemonės reklamą. Pirmiausia, dėmesį atkreipia jau pats reklaminis skydelis, kuriame informuojama, jog „virėjas iš Kernavės atrado keistą būdą klausai pagerinti“ – jis dabar neva girdi šnabždesį net iš 60 metrų atstumo.

Juk tai – kiekvieno opozicijos veikėjo svajonė: atsistojai po merės langais ir girdi, ką ši viduje su bendražygiais „rezga“!

Paspaudęs reklaminį skydelį patenki į interneto svetainę, kuri vartotojams pristatoma kaip „Lietuviškas sveikatos portalas“, nors jos internetinio adreso neįsimintum ir po ilgo kartojimo. Ten pusiau taisyklinga lietuvių kalba aiškinama, kad „proveržinė žinomo profesoriaus terapija natūraliai grąžina klausą per 28 dienas“!

„Klausos aparatas, tai pinigai, išmesti į balą!“ – tikina stebuklingojo preparato pardavėjai. Ko gero, tikina tai, ką atrado virėjas iš Kernavės.

„Ar naujas klausos atkūrimo metodas sunaikins klausos aparatų rinką? Neįtikėtina, kad laringologijos specialistai neturi jokių abejonių. Kartu su natūralios makro-molekulinės formos kūrimu, įvyko ilgai lauktas proveržis kovoje už gerą klausą. Jau daugiau nei 14 tūkst. terapijos naudotojų atstatė klausos ląsteles per 28 dienas. Dėl to jie susigrąžino klausą kaip 20-25 metų žmogaus. Net tie, kuriems gresia visiškas kurtumas. Kaip tai įmanoma?“ – klausiama lankytojo ir čia pat atsakoma, kad „prof. Romualdas Kosinskis (molekulinės biologijos ekspertas) nusprendė išlaisvinti savo motiną nuo progresuojančio kurtumo ir atstatyti jai klausą – ir tai buvo revoliucijos pradžia LOR sferoje. Profesorius po 11 mėnesių laboratorinių tyrimų sukūrė natūralią, saugią ir lengvai naudojamą formulę, stiprinančią klausą. Profesionalūs medicinos žurnalai pavadino šią terapiją novatorišku LOR pasiekimu, o už tą pasiekimą profesorius buvo nominuotas Nobelio premijai. Formulė net pas stipriai neprigirdinčius asmenis gali atstatyti klausos ląsteles, susigrąžinti natūralų klausos gebėjimą ir atsikratyti būtinybės nešioti klausos aparatą.“

Viskas būtų nuostabu, jei ne viena detalė: pabandę paieškoti tokio profesoriaus, juo labiau – Nobelio premijos nominanto, jūs interneto platybėse apskritai tokio nerasite. Dar labiau nustebsite pabandę šį jo produktą įsidėti į krepšelį – būsite nukreipti į puslapį, kur patalpinta to „profesoriaus“ nuotrauka. Pasirodo, vyrui, ko gero, nėra nė keturiasdešimties, o jis jau nominuotas Nobelio premijai! Ir visa tai tik po 11 mėnesių laboratorinių tyrimų. Tiesiog genijus!

Čia - „profesorius Kosinskis“

Čia - „profesorius Kosinskis“

O čia - „profesorius Hajdu, o gal - Richard...“

O čia - „profesorius Hajdu, o gal - Richard...“

Ne genijus. Vos per minutę atrandam, kad ši nuotrauka tiesiog pavogta iš nuotraukų saugyklų, kuriose ji įvardyta kaip „verslininkas“. Atrandame ir kitomis kalbomis parengtą svetainės versiją, kur „prof. Romualdas Kosinskis“ pristatomas (ko gero, vengrams) kaip „prof. Hajdu Richard“. Nereikia net abejoti, kad ten papasakota ta pati istorija, tik kita kalba. O ir nuotrauka ta pati.

Internete randamomis priemonėmis nustatėme, kad minėta svetainė patalpinta viename iš Lenkijos serverių. Bet tai dar nereiškia, kad jūsų pinigus vilioja lenkai. Galbūt tikrieji apgavikai tūno internetinių sukčių rojumi laikomoje Nigerijoje, gal tingiai vartosi Majamio paplūdimyje, skaičiuodami lengvatikių suneštą pelną už nežinia kokį produktą.

O kaip tada svetainėje pristatomas „Ponas Jonas Motiejauskas (72 m.) iš Kauno“, kuris yra vienas iš pirmųjų Lietuvos žmonių, kurie naudojosi tuo stebuklinguoju preparatu „Biostenix Sensi Oil New“? – paklausite!

Paieška atveda į angliškus portalus, kur minėta „kauniečio Jono“ nuotrauka iliustruojami straipsniai apie senatvinę dimensiją, t. y. – silpnaprotystę. Jis joks Jonas, ko gero – nei Džonas, nei Patrikas, tiesiog kažkoks senjoras. Nežinia iš kur.

Jei vis dėlto susiviliosite ar jau susiviliojote virėjo iš Kernavės patarimu, sukčiams paaukosite mažiausiai 33 eurus už 30 ml buteliuką neaiškios kilmės aliejaus (gal rapsų, gal durnaropių), kuris jūsų klausą pagerins lygiai taip pat, kaip ta folija ant tariamo virėjo iš Kernavės ausų.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.17 (6 įvert.)

4 Atsakymai į “Ką reklamuoja virėjas iš Kernavės?”

 1. Kurčias parašė:

  Įdomu,o ką veikia mūsų spec. tarnybos?Nejaugi gauna „atkatą“,kad aferistai ramiai reklamuoja įvairiausius vaistus,nuo visų ligų?

 2. prane parašė:

  Gal as cia ko nesupratau, ar kaip ? O gal skundikai apskunde Širvintų varda? O tai „teisingas“ leidinys pervardino Širvintas į Šivintų?
  Tai kaip dabar bus ar Šivintai ar Šivintos?

 3. medikei parašė:

  Pamokykite geriau savo patronę rašyti be klaidų. Ji taip mėgsta visus mokyti.

  Šivintų 🙂
  Šivintų :))) :))

 4. medikė parašė:

  Ne senatvinė dimensija, o SENATVINBĖ DEMENCIJA…

Comments are closed.

scroll to top