Berniukams – „papinukus“?

Kai pamatysite, pavyzdžiui, į L. Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją einančius berniukus, vietoje kelnių užsitempusius sijonėlius, neskubėkite griebtis už širdies. Tai reikš, kad gimnazijos vadovybė, atsižvelgusi į Lygių galimybių kontrolierės įstaigos vadovės Birutės Sabatauskaitės išaiškinimus, paskubėjo „pasitaisyti“, kad už tokios galimybės nesuteikimą mokymo įstaigai nebūtų skirta 40-560 eurų bauda.

Socialdemokrato Juliaus Sabatausko dukra, triukšmingai Seimo valdančiųjų pasodinta į šį postą, neslepia savo homoseksualumo. Gal tai ir paaiškina, kodėl staiga susirūpinta, ar kelnės nevaržo berniukų saviraiškos. Į tokią žinią socialiniame tinkle „Facebook“ reagavusi merė Živilė Pinskuvienė stebisi, ar nebus pasiūlyta berniukams užsidėti „uniforminius“ liemenukus, apsiauti aukštakulnius. Juolab kad Laisvės partijos valdoma Vilniaus miesto savivaldybė jau sukluso ir ketina pavesti mokykloms pataisyti savo uniformų tvarkas.

Kadangi Vilnius yra pavyzdys visiems, netrukus savo tvarkos aprašus ims šiurenti ir kitos savivaldybės.

Su Lygių galimybių kontrolieriaus įstaiga daug nepasiginčysi. Taip palygins, kad ilgai žagsėsi. Užbėgant už akių galimiems nemalonumams, mūsų rajono mokykloms turbūt derėtų tuo pačiu išspręsti ir galimos rasinės diskriminacijos grėsmę. Jei jau prabilome apie sijonėlius berniukams, gal vertėtų mokyklinėse uniformose numatyti ir zulusų genties sijonėlius iš sudžiuvusių žolių?

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top