Barskūnus siaubė vandalai

Sugadinta valgyklos siena

Sugadinta valgyklos siena

Graži Rugsėjo 1-osios šventės, ko gero, nė motais buvo tiems, kurie praėjusį savaitgalį pakėlė rankas (o gal ir kojas), niokodami naująjį Barskūnų mokyklos valgyklos pastatą. 

Ankstų pirmadienio rytą atvykusi į darbą laikinai direktoriaus pareigas einanti Lina Jakštienė buvo šokiruota – valgyklos pastato siena apdaužyta, nudaužytas, nuluptas apdailos sluoksnis mėtėsi pievelėje. Pirminiais duomenimis, vandalai – patys barskūniškiai. Apie įvykį pranešta Širvintų policijos komisariatui, vyks tyrimas.

„Be galo skaudu, kad taip mokyklos bendruomenės ir vietos gyventojų lauktas naujosios valgyklos pastatas tapo vandalų auka. Daug pastangų ir darbo buvo įdėta, kad ši valgykla būtų užbaigta ir pagerintų mokykloje besimokančių vaikų kasdienybę. Labai tikiuosi, kad policijai pavyks surasti niokotojus ir jie atsakys už savo poelgį. O vietos gyventojų prašau nelikti abejingiems. Visus, kurie matė ar žino kažką apie šį išpuolį, prašau pranešti mokyklos vadovei L. Jakštienei arba policijos pareigūnams,“ – sako Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Barskūnus siaubė vandalai”

  1. Anonimas parašė:

    Naktį iš rugsėjo 7 į 8 d. Žemėje kilo viena galingiausių magnetinių audrų. Ją sukėlė rugsėjo 6 d., trečiadienį, NASA pastebėti du vienas paskui kitą sekę įspūdingi Saulės žybsniai, mūsų planetos link iššovę dvi elektringų Saulės plazmos dalelių ir elektomagnetinių bangų salves. Antroji salvė buvo ypač galinga.

    Gal del to durniuoja?

  2. x parašė:

    Tiesiog vykdoma kenkejiska veikla ir nieko cia nepadarysi.
    Tiesiog nereikia nieko daryti, nes gero atsiliepimo ir vertinimo nera.

Comments are closed.

scroll to top