„TransInvest“ triumfe yra ir Širvintų dalelė

LRT.lt nuotr.

Praėjusį savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos taurę sensacingai laimėjusi „Transinvesto“ komanda iš Vilniaus rajono Galinės kaimo turėtų būti įdomi ir Širvintų rajono gyventojams. I lygoje rungtyniaujanti ir tose varžybose pirmaujanti komanda namų rungtynes žaidžia Širvintų miesto futbolo stadione, o komandos spalvas gina Širvintose futbolą išmokęs žaisti ir mūsų komandoms ilgai atstovavęs gynėjas Arminas Čivilis.

„Transinvest“ pradžia – 2021-ųjų gruodis, kai paraišką II lygai pateikė iki tol niekam nežinomas klubas, įvardytas „Transekspedicijos“ futbolo klubu.

Klubas pavadintas Galinės kaime įregistruotos krovinių pervežimo įmonės Transekspedicija, kuri buvo steigėja ir rėmėja, vardu.

2022 metais II lygos ekipų pristatyme jau buvo rašoma, kad ekipa suburta Širvintoms atstovavusių VGTU „Vilkai“ pagrindu. Komanda debiutavo 2022 metų balandį namų rungtynėmis Širvintų stadione, kai rezultatu 5:3 įveikė „Sūduvos B“ komandą. Netrukus, 2022-ųjų gegužę, užfiksuotas rekordinis rezultatas 16:0 – sutriuškinta „Džiugas B“ komanda.

Šįmet pavadinimą pakeitusi „TransInvest“ iškovojo teisę dalyvauti kito sezono UEFA konferencijų lygos atrankoje. Tiesa, jei ir bus šia teise pasinaudota, kažin ar didysis Europos futbolas atkeliaus į mūsų miestą. Mūsų 1000 vietų stadionas nėra iš tų, kuris tenkintų aukštus standartus. Be to, visai neseniai paskelbta, kad klubo savininkai planuoja statyti 1500 vietų stadioną Galinės kaime.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top