SK „Baltic Champs-Ježvito“ komandai įteikti aukso medaliai

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos vyrų 2020-2021 metų žolės riedulio čempionato „A“ diviziono superfinalo rungtynės. Kovoje dėl čempionų titulų rungtyniavo Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ komandos.

Rungtynių pirmame kėlinyje trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujami širvintiškiai dominavo aikštėje, turėjo kelias realias galimybes pasiekti įvarčius, tačiau progų neišnaudojo ir pirmas kėlinys pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

Antrame kėlinyje vilniečiai sukruto ir 19 rungtynių minutę pirmieji įmušė įvartį – 1:0.

Trečiame kėlinyje širvintiškiai tvirtai perėmė įniciatyvą į savo rankas, vilniečiai įnirtingai gynėsi. Brendo įvartis, ir 35 minutę į SŽK „Žuvėdros-SM Tauro“ vartus buvo paskirtas baudinys, kurį puikiai realizavo Žygimantas Balsiukas – 1:1. Baigiantis kėliniui, 45 minutę, Žygimantas Balsiukas realizavo mažąjį kampinį ir širvintiškiai priekyje – 2:1.

Ketvirtajame kėlinyje, 50 minutę, Lukas Janukaitis gražiu smūgiu nuginklavo vilniečių vartininką ir užtvirtino SK „Baltic Champs-Ježvito“ pergalę rezultatu 3:1.

Reikia pasakyti, kad 2020-2021 metų Lietuvos čempionato varžybose širvintiškiai žaidė įspūdingai. Jie sužaidė 13 rungtynių, 12 jų laimėjo ir tik 1 pasibaigė lygiosiomis. Įmušė 68, praleido 15 įvarčių.