Širvintų SC riedulininkės laimėjo sidabro medalius

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje ir Vilniuje pasibaigė 2023 metų Lietuvos moterų ir vyrų uždarųjų patalpų riedulio čempionatų B divizionų varžybos.

Panevėžyje mokytojos Aušros Janutaitės vadovaujamos Širvintų SC riedulininkės po įdomios ir labai permainingos kovos rezultatu 3:2 palaužė Panevėžio SC–HC „Perkūnas“ komandą. Du įvarčius širvintiškėms pelnė Deimantė Vietrinaitė, vieną pridėjo Viktorija Dalinkevičiūtė.

Paskutinėse rungtynėse su Šiaulių „Akademija–1“ turėjo paaiškėti, kam atiteks B diviziono čempionės titulas. Rungtynių pradžioje šiaulietės pirmavo rezultatu 2:0. Baigiantis trečiajam rungtynių kėliniui širvintiškės Deimantė Vietrinaitė ir Gustė Dabrovolskaitė išlygino rezultatą – 2:2. Tik štai ketvirtąjį kėlinį geriau sužaidė šiauliškės, kurios ir nugalėjo rezultatu 5:2.

Varžybų uždarymo metu Širvintų SC riedulininkės buvo apdovanotos sidabro medaliais. Deimantė Vietrinaitė, pelnusi 8 įvarčius, buvo apdovanota specialiu rezultatyviausios žaidėjos prizu.