Širvintų „SC-Intos“ komandos merginos laimėjo sidabro medalius

Širvintų „SC-Inta“. Alfredo Pliadžio nuotr.

Praėjusį savaitgalį Vilniuje finišavo 2021 metų Lietuvos merginų U-19 riedulio uždarųjų patalpų čempionato varžybos.

Finalinėse rungtynėse dėl aukso medalių susiėmė Šiaulių „Akademija-ŠSG“ ir Širvintų „SC-Inta“. Rungtynės buvo aukšto lygio, kovingos, permainingos, vertos tikro finalo. 4 žaidimo minutę Martyna Ragauskaitė pelnė pirmąjį širvintiškių įvartį (1:0), bet 16 minutę šiaulietės išlygino rezultatą (1:1). 30 minutę šiaulietės išsiveržė į priekį (2:1), bet jau po minutės Darija Žygytė išlygino rezultatą (2:2).

Komandos toliau įnirtingai kovėsi. Aštrių situacijų pasitaikė tai prie abiejų komandų vartų. Visgi, iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms, šiaulietės pelnė „auksinį“ įvartį ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:2.

Varžybų uždarymo metu Širvintų SC komandos žaidėjoms buvo įteikti sidabro medaliai.

Specialiais prizais buvo apdovanotos geriausios komandų žaidėjos – Gustė Stankutė („SC-Inta“) ir Viktorija Dalinkevičiūtė (Širvintų SC-2).