Širvintiškėms – sidabro medaliai

Vilniuje vyko Lietuvos mokinių (mergaičių) U-14 (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) finalinės žolės riedulio varžybos. Dėl apdovanojimų varžėsi Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio ir Širvintų komandos.

Mokytojos Aušros Janutaitės vadovaujamos Širvintų SC komandos žaidėjos apmaudžiai paskutiniąją rungtynių minutę praleido įvartį ir rezultatu 0:1 pralaimėjo Vilniaus SM „Tauras-Žuvėdrai“. Rungtynes su Šiaulių „Akademijos-1“ komanda baigė lygiosiomis 0:0, o Šiaulių „Akademijos-2“ komandą nugalėjo rezultatu 4:1. Deimantė Vietrinaitė pelnė 2, Arielė Pajaujytė ir Eneida Savickaja pridėjo po 1 įvartį. Paskutinėse rungtynėse širvintiškės Panevėžio „SC-Perkūną“ sutriuškino rezultatu 8:0. Arielė Pajaujytė, Miglė Jaščemskaitė ir Andrėja Jarmalavičiūtė pelnė po 2, Deimantė Vietrinaitė ir Augustė Jarmalavičiūtė – po 1 įvartį.

Be minėtų žaidėjų komandoje dar rungtyniavo Austėja Jašščemskaitė, Emilija Masiulionytė, Ema Lebeckaitė ir Evelina Mačiulskytė.

Komandinėje įskaitoje širvintiškės surinko 7 taškus, užėmė antrąją vietą ir buvo apdovanotos sidabro medaliais. Varžybų uždarymo metu komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjos – medaliais, o geriausios komandų žaidėjos – specialiais prizais. Širvintų SC geriausios žaidėjos prizu buvo apdovanota Andrėja Jarmalavičiūtė.

Borisas Sockis
Varžybų vyriausiasis teisėjas EHF komisaras

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 22 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Širvintiškėms – sidabro medaliai”

  1. sirvintiete parašė:

    Mergaites saunuoles

  2. Loreta parašė:

    Sveikinu !

Comments are closed.

scroll to top