Širvintiškė – perspektyviausia pirmenybių žaidėja

Deimantė Vietrinaitė

Širvintų SC-„Inta“ komandai nepavyko laimėti Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių apdovanojimų. Širvintiškės po labai atkaklios kovos dukart mažajame finale nusileido bronzos medalius iškovojusiai Šiaulių „Akademijos“ komandai. Pirmas rungtynes šiaulietės laimėjo minimalia persvara 1:0, o antras sužaidė lygiosiomis 2:2, bet sėkmingiau realizavo baudinių seriją.

Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių nugalėtojomis tapo Šiaulių „Gintrastrekte-ŠSG“ riedulininkės. Jos dukart (6:1 ir 4:0) įveikė sidabro medaliais pasipuošusias Vilniaus „Žuvėdros-SM Tauras“ klubo merginas.

Tačiau vienas svarbus apdovanojimas į Širvintas vis dėlto parvežtas: perspektyviausia čempionato žaidėja išrinkta Širvintų SC auklėtinė Deimantė Vietrinaitė.

Priminsime, kad neseniai Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ komanda tapo vyrų pirmenybių nugalėtoja, aukso medalius B pirmenybėse iškovojo Širvintų SC merginos, o analogiškose B pirmenybėse Širvintų SC vaikinai pelnė bronzos medalius.