Šiandien savo arenoje – su „Mostiškėm-Tonitra“

Jungtinei Širvintų ir Vilniaus salės futbolo komandai nepavyko namuose nugalėti vienų iš persekiotojų VDA Futsal komandos, tačiau lygiosios 2:2 „Širvintos-VGTU-Vilkai“ komandai leido išsaugoti pirmąjį turnyrinės lentelės laiptelį.

Kaip matyti iš rungtynių ataskaitos, viskas sprendėsi antrajame kėlinyje, likus žaisti mažiau kaip 20 minučių. Iš pradžių VDA Futsal žaidėjas Paulius Sakalis per kelias minutes pelnė du įvarčius, o netrukus Domas Tamašauskas rezultatą sušvelnino. Artėjant rungtynių pabaigai, vilniečiai įsimušė sau įvartį ir rezultatas tapo lygus. Jis nepasikeitė iki rungtynių pabaigos.

Žaisdami šias rungtynes širvintiškiai jau žinojo, kad kitas persekiotojas – Vilniaus „Spartakas“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Aktu“.

Po šio turo lentelės viršuje ankšta, o lyderis gali keistis po artimiausio turo. Šiandien Širvintų arenoje vietos futbolininkai bandys palaužti arenos šeimininke šiame ture lyg ir tapsiančią „Mostiškes-Tonitrą“. Jei nebus pokyčių ir rungtynės dėl kokios nors priežasties nebus nukeltos, jų pradžia suplanuota 20.20 val.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 11 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top