Šeštadienį Širvintose – buvę RKL vicečempionai

Šį penktadienį startuoja Regionų krepšinio lygos (RKL) 2008-2009 metų varžybos. Jose tarp 32 komandų trečią sezoną rungtyniauja Širvintų „LSG-Alekniškis“. Mūsų rajono komandai Vidurio regione teks varžytis su puikiai pažįstamomis komandomis – Ignalinos „Ignalina“, Lietuvos kurčiųjų rinktine, Visagino „Visaginu“, Vilniaus KM-Magnus-Orem (buvusiais „Vanagais“) bei naujokėmis – Vilniaus krepšinio mokykla, Vilniaus KK „Akademija“ ir Ukmergės KK. Tiesa, ukmergiškiai vis dėlto nėra naujokai. Ši komanda RKL varžysis po metų pertraukos. Prieš dvejus metus Ukmergės KK žaidė RKL Didžiajame finale ir dukart nusileido Utenos „Juventus LKSK“ komandai.

Penktadienį „LSG-Alekniškis“ vyks į Visaginą. Šįmet savo sudėtį sustiprinę keturiais pagrindiniais „Švenčionių“ krepšininkais, širvintiškiai Visagine tikėsis tik pergalės. Anot komandos trenerio Arūno Majero, atrodo, kad visaginiečiai progreso nepadarė, su jais didelio vargo neturėjo neseniai rungtyniavę Širvintų gimnazistai.

Pergalės ar garbingo pasirodymo tikimasi ir dvikovoje su ukmergiškiais. Prieš šias rungtynes, kurios šeštadienį prasidės 14 valandą, Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyks simbolinis RKL sezono atidarymas, už praėjusių pirmenybių pasiekimus bus pagerbti geriausi širvintiškiai. Beje, „LSG-Alekniškio“ žaidėjai šiame čempionate debiutuos su naujais „adidas“ gamybos treniruočių kostiumais.

Arūnas Majeras neslėpė, kad komanda viliasi Vidurio regione užimti pirmąją vietą, nors tai padaryti bus nelengva. RKL įgauna pagreitį, šioje lygoje rungtyniauja daug žinomų krepšininkų, kiekviena komanda viliasi tik geriausių rezultatų.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+