Savaitgalį Širvintose įvyko Lietuvos kanupolo jaunių ir jaunučių čempionatai

Kanupolo jaunių čempionate SK Trakai išplėšė pergalę atkaklioje kovoje, jaunučių čempionate Regatos komanda dominavo

Spalvingai atsinaujinusiame Širvintų mieste, Širvintos upės užtvankoje, šalia miesto centro, pirmą kartą įvyko Lietuvos kanupolo čempionatai. Širvintų miesto administracija mielai priėmė šį baidarių ir kanojų federacijos organizuojamą renginį. Žiūrovų akys džiugiai sekė aktyvų ir emocingą renginį.

Šeštadienio jaunučių čempionato varžybose Vilniaus Regatos klubo sportininkai stipriai lenkė varžovus – tris Lietuvos klubų komandas, įveikdami 3 ir 11 įvarčių skirtumais. Stipriausia kova įvyko su Trakų komanda, kuri pirmąjį kėlinį atkakliai priešinosi, tačiau galiausiai buvo įveikta trimis įvarčiais 5:2. Naudingiausiojo žaidėjo taurę laimėjo Rimantas Pumputis ir geriausiojo vartininko vardą pelnė Laurynas Kuodis, abu iš Regatos klubo komandos.

Sekmadienį penkios Lietuvos jaunių komandos stojo į kovą. Dėl prizinių vietų vyko atkaklios kovos. Trakų komanda pelnė pergalę išplėšdama rungtynes prieš artimiausius varžovus Regatos komandą rezultatu 7:6 ir Srauto klubo Daugų komandą 6:5. Abejose varžybose rezultatas ne kartą buvo lygus ir laimėtoją lėmė paskutinė minutė. Dar atkaklesnė kova vyko dėl trečiosios vietos. Daugų komanda po pirmojo kėlinio išsiveržė į priekį 5:2, tačiau Regatos jaunieji vyrai nepasidavė ir per keletą minučių antrajame kėlinyje išlygino 6:6. Priešpaskutinę antrojo kėlinio minutę Regata išsiveržė į priekį 7:6, tačiau Daugai rezultatą išlygino 7:7 ir tokiu rezultatu baigėsi rungtynės. Antrosios vietos nugalėtoją lėmė Regatos komandos geresnis įmestų ir praleistų įvarčių skirtumas. Regatos per keturias rungtynes įmetė 32 įvarčius priešininkams ir 16 praleido, o Daugų komanda įmetė 30 įvarčių ir praleido 18 įvarčių į savo vartus per keturias varžybas. Naudingiausiojo žaidėjo taure apdovanotas Regatos klubo žaidėjas Aurimas Kuodis, o geriausiojo vartininko prizą laimėjo Daugų komandos žaidėjas Nojus Serkovas.

Lietuvos jaunimo čempionatas įvyks rugpjūčio 22 d., o suaugusiųjų – rugpjūčio 23 d., naujai pastatytos Kauno irklavimo bazės teritorijoje.

Organizatorius – Lietuvos baidarių ir kanojų federacija
Nuotraukos Audriaus Verslaveno ir Nijolės Gištautaitės – Midttun

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+