RKL įregistravo „LSG-Alekniškio“ sudėtį

Paskelbtas Regionų krepšinio lygos (RKL) 2008-2009 metų pirmenybių kalendorius. Nutarta, kad 32 komandų traukinys į apdovanojimų stotelę pajudės spalio 24-ąją.

Tądien ilgą kelionę pradės ir Vidurio regione rungtyniaujantis Širvintų „LSG-Alekniškis“. Širvintiškiai vyks į Visaginą, kur jų lauks vietos krepšinio komanda.

Šis varžovas širvintiškiams gerai žinomas. Iki tol visas dvikovas yra laimėję „LSG-Alekniškio“ krepšininkai. Neabejojama, kad pergalė į Širvintas bus parvežta ir šįmet.

O štai spalio 25-osios varžovas – daug rimtesnis. Tą šeštadienį, 14 val., širvintiškiai namuose rungtyniaus su Ukmergės „Ukmergės KK“ komanda.

Su ukmergiškiais „LSG-Alekniškis“ yra rungtyniavęs prieš dvejus metus, kai debiutavo RKL pirmenybėse. Tada širvintiškiai kaimynams pralaimėjo abejas rungtynes: išvykoje nusileista 84:90, namuose – 71:96. Paskui ukmergiškiai metus nerungtyniavo RKL. Ši akistata bus ne tik debiutinės rungtynės savo salėje 2008-2009 metų čempionate, bet ir galimybė pasiekti revanšą. Kalbama, kad ukmergiškių komandos sudėtis po metų pertraukos beveik nepasikeitė, o štai „LSG-Alekniškis“ sustiprėjo keliais „Švenčionių“ žaidėjais.

Apskritai šiame čempionate RKL užregistravo šiuos Širvintų „LSG-Alekniškio“ krepšininkus – Tautvydą Pečiulį, Marių Dubininką, Liną Jočį, Arnoldą Juchnevičių, Irmantą Bernotą, Marių Tenikaitį, Otą Majerą, Tomą Jasiulį, Andrių Filipovą, Julių Jasiukevičių, Karolį Bliūdžių, Sigitą Zinkevičių, Mantą Kikulskį ir Aurimą Guigą.

Pastarieji keturi krepšininkai pernai atstovavo „Švenčionims“ ir buvo pagrindiniai tos komandos žaidėjai.

Tarp švenčioniškių ypač išsiskyrė Aurimas Guiga: 25 metų 186 cm krepšininkas RKL žaidė 20 rungtynių, per kurias vidutiniškai pelnydavo net po 19,8 taško.

197 cm ūgio 24 metų Sigitas Zinkevičius RKL žaidė 15 rungtynių, per jas vidutiniškai įmesdavo po 10,8 taško.

197 cm ūgio 22 metų Mantas Kikulskis RKL žaidė 22 rungtynes, per jas vidutiniškai surinkdavo po 12,14 taško.

202 cm ūgio 25 metų Karolis Bliūdžius per 23 RKL žaistas rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 10,48 taško, atkovodavo po 6,52, blokuodavo po 0,48 kamuolio.

Širvintų „LSG Alekniškio“ treneris Arūnas Majeras neslepia, kad šįmet komanda sukoplektuota geriausiai per trejus dalyvavimo RKL metus, taigi yra pajėgi kovoti dėl itin aukštų vietų.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+