Riedulininkai rungtyniavo Vilniuje

2022-02-20. Lietuvos žolės riedulio vyrų čempionato kovos Vilniuje. foto Alfredas Pliadis

Praėjusį savaitgalį Vilniuje toliau buvo žaidžiamos Lietuvos vyrų uždarųjų patalpų riedulio čempionato „A“ diviziono varžybos.

„A“ diviziono varžybose trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujami SK „Baltic Champs-Ježvito“ komandos riedulininkai įspūdingu rezultatu 16:1 nugalėjo Vilniaus r. „SM-Ardą“. Arvydas Bilotas pelnė 6, Darius Jackevičius – 3, Giedrius Grydziuška ir Algirdas Jackevičius po – 2, Artūras Kudrešovas, Laimonas Aleknavičius ir Lukas Janukaitis – po 1 įvartį.

Po lengvos pergalės rungtynės su Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Sostinės SM Tauras“ komanda buvo ypač permainingos ir kovingos. 14 rungtynių minutę Laimonas Aleknavičius „atidarė“ rungtynių rezultatą. Trečiajame kėlinyje (23 min.) Lukas Janukaitis padvigubino rezultatą. Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai po apmaudžių širvintiškių klaidų per trumpą laiką (31 ir 32 rungtynių minutę) sugebėjo išlyginti rezultatą – 2:2. Širvintiškiai po tokios rungtynių eigos pakeitė vartininką aikštės žaidėju, įgijo kiekybinę persvarą, o Žygimanto Balsiuko gražus įvartis užtikrino širvintiškių pergalę rezultatu 3:2.

Kovo 13 dieną Vilniuje rungtynėse tarp Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvito“ ir Šiaulių „Ginstrektės“ komandų paaiškės, kas taps 2022 metų Lietuvos uždarųjų patalpų riedulio čempionu.