Pergalingai pradėjo pavasario etapo varžybas

2023 04 23. Lietuvos žolės riedulio vyrų čempiontas. SŽK „Žuvėdra“- SK „Baltic Champs–Ježvitas“ 1-4. foto Alfredas Pliadis

Tęsiasi 2022–2023 metų Lietuvos moterų ir vyrų žolės riedulio čempionatų varžybos.

Gerai savaitgalio varžybose Vilniuje rungtyniavo mokytojos Aušros Janutaitės vadovaujamos Širvintų SC–„Intos“ komandos riedulininkės. Trečiojo rato rungtynėse po įdomios, permainingos kovos širvintiškės rezultatu 1:0 nugalėjo Kelmės „Aušros“ komandą. Įvartį pelnė Martyna Ragauskaitė.

Trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujama Širvintų SK „Baltic Champs–Ježvito“ komanda II rato rungtynes Vilniuje žaidė su vietos SŽK „Žuvėdros“ komanda. Rungtynės buvo kovingos. Pirmas kėlinys pasibaigė be įvarčių. Antrame kėlinyje vilniečiai išsiveržė į priekį – 1:0. Per didžiąją pertrauką treneris Romualdas Chmeliauskas pakeitė žaidimo taktiką, sugebėjo nuteikti komandą kovai ir trečiąjį kėlinį širvintiškiai sutriuškino varžovus rezultatu 4:0. Ketvirtajame kėlinyje rungtynių rezultatas nepasikeitė, tad rezultatu 4:1 užtikrintai nugalėjo SK „Baltic Champs–Ježvitas“. Po 2 įvarčius komandai pelnė Žygimantas Balsiukas ir Algirdas Jackevičius.

Šiandien, balandžio 29 d. Šiauliuose rungtyniauja „Ginstrektė–ŠSG“ ir Širvintų SC–„Inta“, o gegužės 1 dieną Vilniuje rungtyniaus vyrai: SK „Baltic Champs–Ježvito“ ir „Ginstrektės“ komandos.