Pasauliniame reitinge – dviejų širvintiškių vardai

Širvintiškė Lina Misikonytė palypėjo dar keliais pasaulinio stalo teniso reitingo laipteliais ir dabar užima 279-ąją poziciją. Šįmet taip aukštai širvintiškė dar nebuvo užkopusi – praėjusį mėnesį ji buvo 283-ia žaidėja tarp pasaulio stalo tenisininkių moterų.

Nepaisant gerėjančių rezultatų, širvintiškė vis dar nesugeba pasiekti 2006 metų liepos mėnesio pasaulinio reitingo aukštumų, kai ji tarp moterų buvo 268 žaidėja pasaulyje. Per dvejus metus Lina buvo nusmukusi net į 318 vietą, tačiau sugebėjo iš tos duobės išsiropšti.

O štai tarp jaunųjų pasaulio žaidėjų Linos reitingai kur kas geresni. Tarp žaidėjų iki 21 metų Lina Misikonytė užima 78 vietą pasaulyje. Tiesa, šis reitingas viena pozicija pagerėjo tik palyginti su praėjusiu mėnesiu. Šių metų sausio ir kovo mėnesiais širvintiškė tarp jaunųjų pasaulio stalo tenisininkių užėmė 74 vietą.

Verta pastebėti, kad pirmą kartą tarp reitinguojamų pasaulio stalo tenisininkų pateko širvintiškis Aivaras Keliotis. Pirmasis jo žingsnelis pasauliniame reitinge prasideda nuo 1250-osios vietos tarp stalo tenisininkų vyrų. Tarp žaidėjų iki 21 metų Aivaras Keliotis užima 615 vietą, o tarp žaidėjų iki 18 metų – 335 vietą.

Vakar, penktadienį, Italijoje prasidėjo Europos jaunučių ir jaunių stalo teniso čempionatas, kuriame Lietuvos jaunių rinktinei atstovauja ir Aivaras Keliotis. Lietuvaičiai pogrupyje rungtyniaus su Baltarusijos, Bulgarijos ir Izraelio stalo tenisininkais. Lietuvos sportininkų galimybės Terni mieste vertinamos atsargiai: jei tarp 46 dalyvaujančių šalių mūsų šalies jauniai patektų į trisdešimtuką, – būtų neprastas rezultatas.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Pasauliniame reitinge – dviejų širvintiškių vardai”

  1. ....rupuziuke parašė:

    tas treneris tai tik ir kisa ja y laikrasti!!;DD

  2. dfg parašė:

    aha

Comments are closed.

scroll to top